FK Mladost Doboj Kakanj

NAJBOLJA BORAC BANJA LUKA VS FK MLADOST DOBOJ KAKANJ PROGNOZA.

Borac Banja Luka -1.50 (AH)
Prognozirano: 2.01 - 18. Mar. 17:02
Mislim da je Borac veliki favorit u ovoj utakmici jer ekipa kada igra kod kuce uvijek daje sve od sebe i trenutno su najbolji sto se tice domacih utakmica u cijeloj ligi. Ocekujem da pristup od prve minute bude maksimalan i vjrujem da mogu do pobjede od minimalno 2 gola razlike. Sretno!
Tim Borac Banja Luka je postigao pogodak na 100% utakmica na domaćem terenu ove sezone

Prognozirano: 4.00 - 20. Mar. 14:23
borac se nalazi na 4 poziciji i u borbi su za 2 mjesto trenutno jer je razlika samo nekoliko bodova. Gosti su u proslom kolu prekinuli niz losih rezuiltata i zabiljezili pobjedu. Oni se nalaze malom iznad crte opstanka i ovde ce pokusati da se odbrane, mozd prvo pol ali tesko i do kraja
BORAC BANJA LUKA - FK MLADOST DOBOJ KAKANJKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 3.25 - 20. Mar. 14:25
druga analiza za ovaj mec u kojem tipuje, na tacan rezultat na poluvremenu i to 0-0. Gosti ce ovde pokusati da se odbrane i da uspiju uzeti bar 1 bod koji bi bio ravan pobjedi. ipak na kraju ocekujem rutinsku pobjedu domacina koji jeste kvalitetnija ekipa na ovom susretu, sretno
Tim Borac Banja Luka je postigao pogodak na 77% utakmica ove sezone
Borac Banja Luka prima 1.3 golova na 22 utakmica ove sezone
Tim Borac Banja Luka je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 61-75 ove sezone
Tim Borac Banja Luka je primio 31-45,46-60 golova u vremenskom intervalu 31-45,46-60 ove sezone
Tim Borac Banja Luka nije izgubio na 11 uzastopnih utakmica na domaćem terenu u ovom takmičenju
Poslednji put kad je tim Borac Banja Luka igrao protiv ovog protivnika na ovom turniru, konačni rezultat je glasio 6-0
Goran Zakaric je najbolji strelac u timu Borac Banja Luka na ovom takmičenju ove sezone sa 8 postignutih golova