Gibraltar

NAJBOLJA BULGARIA VS GIBRALTAR PROGNOZA.

Preko 3.5 gola
Prognozirano: 2.55 - 23º sep 18:07
Bulgaria je na mesto glavnog trenera dovela Mladena Krstajića i mislim da on može da unese neke promene u igru i rezultate ovog tima, mislim da će igrači u ovom meču imati veliku želju da se dokaže tako da očekujem da u ovom delu može da bude više od tri gola.

Prognozirano: 3.30 - 22º sep 20:31
U ligi nacija igraju Bugarska koji su domacini na ovom mecu i Gibraltar koji su gosti. Ocekujem da gosti izgube najvise s jednim golom razlike, slaba je Bugarska i deluje kao da ih i ne zanima ovo takmicenje pa mislim da je ovo realan tip i da moze da prodje

Prognozirano: 1.60 - 23rd Sep 16:57
Bulgaria - Gibraltar. Domaćini imaju dobar tim i nalaze se na 3 poziciji sa 3 boda. Domaćini igraju dobro. gosti igraju slabo i imaju 4 poraza i 1 remi u poslednjih 5 mečeva. gosti su na 4 poziciji sa 1 bodom. Moja prognoza je Bulgaria da pobedi u prvom poluvreme
Bulgaria prima 1.5 golova na 4 utakmica ove sezone
    Bulgaria -2.50 (AH)
    Gibraltar (+3) (EH)

TIP ZA SMELE NAJBOLJI TIP

Oba tima postižu pogodak : da
Prognozirano: 2.87 - 23rd Sep 14:23
Bugarska je apsolutni favorit, verovatno će pobediti ali uz primljen gol. Bugari nisu primili gol u poslednjoj utakmici protiv Gruzije koja se završila bez golova ali su zato u deset utakmica za redom pre toga primali bar po gol brz obzira na kvalitet protivnika. Prošli međusobni susret završen je sa 1-1.
    Gibraltar da pobedi 1. poluvreme

TIP ZA OPREZNE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.60 - 23rd Sep 08:48
E ovde nas ocekuje okrsaj izmedju Bugarske i Gibraltara. Gibraltar je ekipa koja se nalazi na samom dnu tabele u grupi C i to je ekipa koja prima najvise golova, dok sa druge strane imamo Bugare koji su ok ekipa. Prosla utakmica je bila 1:1 i to je prvi gol koji je ekipa Gibraltara dala, tako da su tu imali bas srece sto je rezultat bio neresen. Nema sanse da se sad desi opet takvo iznenadjenje, pogotovo sto Bugari igraju na domacem terenu. Verujem da ce ih Bugari resiti i to vec na poluvremenu
Bulgaria u proseku dobija 2.3 žutih kartona na 4 utakmica ove sezone u ovoj ligi

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 2.30 - 23rd Sep 07:05
Danas nas očekuje veoma zanimljiv i interesantan duel u okviru Lige Nacija. Analizirajući prethodne igre ove dve ekipe smatram da će biti golova na obe strane i da će prvo poluvrme biti efikasno. Moj izbor za ovu utakmicu je da bude postignuto više od 1.5 gola u toku prvog poluvremena
Manje od 2.5 gola je postignuto na 75 % od 4 utakmica ekipe Bulgaria u ovom takmičenju ove sezone
Tim Bulgaria nije pobedio na 7 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
Georgi Minchev je najbolji strelac u timu Bulgaria na ovom takmičenju ove sezone sa 1 postignutih golova