Eibar

NAJBOLJA REAL BETIS FEMINAS VS EIBAR PROGNOZA.

Real Betis Feminas da pobedi
Prognozirano: 1.78 - 16. Jan. 09:04
nakon 2 poraza u nizu, betis je osvojio 4 boda u zadnja 2 kola, zadnja je bila remi s bilbao u gostima. s druge strane eibar je trenutno u lošoj formi jer ima 4 poraza u zadnjih 5 utakmica, zadnja je bila poraz od levante. prema tome mislim da betis dobiva ovo.

Prognozirano: 1.55 - 16. Jan. 02:34
Mislim da u ovoj utakmici veću šansu za pobedu ima domaće ekipa i mislim da će oni da pobegne ali opet sa druge strane Goci znaju da iznenade tako da već u prvom poluvremenu očekujem golove od nekog tima i mislim da će neki tim na poluvremenu da vodi minimalnim rezultatom
REAL BETIS FEMINAS - EIBARKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 2.20 - 16. Jan. 09:25
Zene su u pitanju ocekujem ovde tvrd mec na obe strane i da moze da se proba sa minusom dosts su izednaceni timovi i saissta midlim da ce ovde da puca na obe strane i da moze da se proba da ce ovde da izaadje minus tako da seedno ko proba
Tim Real Betis Feminas je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 16-30 ove sezone
Tim Real Betis Feminas je primio 61-75 golova u vremenskom intervalu 61-75 ove sezone
Poslednji put kad je tim Real Betis Feminas igrao protiv ovog protivnika na ovom turniru, konačni rezultat je glasio 0-0
Maria Paz Vilas je najbolji strelac u timu Real Betis Feminas na ovom takmičenju ove sezone sa 7 postignutih golova