England

NAJBOLJA NORTH MACEDONIA VS ENGLAND PROGNOZA.

Preko 6.75 gola
Prognozirano: 1.80 - 8. Apr. 15:32
Danas nas očekuje jedan mec kvalifikacija u kojem se sastaju ekipe Sjeverne Makedonije i Engleske. Mislim da nas očekuje jedan jako zanimljiv i napet mec do samoga kraja u kojem bi trebali vidjeti jako puno golova jer obje ekipe postizu ali i primaju jako puno i zato igram over 6

Prognozirano: 4.60 - 8. Apr. 13:06
Ocekujem ovde da Englesk bar razbije Makedoniju tracionalno one nemaju granicu kada daju golove a igracice Severne Makedonije su bas lose gube sa ovom razlikom i od mnogo slabijih reprezetnacija od Engleske tako da ocekujem da ovde bude i ubedljivije od ovih 13 razlike ali zadovoljan sam ovom kvotom pa cu nju uzetiu

Dogadjaji koji uskoro počinju

Nema utakmica

NORTH MACEDONIA - ENGLANDKO ĆE POBEDITI?

Preko 9.75 gola

Nerešeno - North Macedonia (+5) u 2. poluvreme (EH)
Prognozirano: 5.30 - 8. Apr. 13:08
Pokusacu vode sa tacno 5 razlika za engleksu na poluvremenu, mogu one da broje i mnogo vise ali ocekujem dosta golova i drugom tako da je moguce da se prvo poluvreme zavrsi ovim rezultatom, razlika je mnogo velika mogu one i 10 da im daju za poluvreme ali mislim da je 5 ok
    Preko 10.5 gola
    England -11.00 (AH)
Više od 2.5 gola je postignuto na 100 % od 6 utakmica ekipe North Macedonia ove sezone na ovom takmičenju
    Preko 6.5 gola
    England -6.25 (AH)
Tim North Macedonia je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 76-90,16-30 ove sezone
Tim North Macedonia je primio 61-75 golova u vremenskom intervalu 61-75 ove sezone
Natasha Andonova je najbolji strelac u timu North Macedonia na ovom takmičenju ove sezone sa 2 postignutih golova
Tim England je postigao pogodak na 100% utakmica ove sezone
England prima 0.5 golova na 6 utakmica ove sezone
Više od 2.5 gola je postignuto na 83 % od 6 utakmica ekipe England ove sezone na ovom takmičenju