Kisvarda

NAJBOLJA KECSKEMETI TE VS KISVARDA PROGNOZA.

Ispod 2.5 gola
Prognozirano: 1.80 - 9. Mar. 13:33
kecskemeti puno oscilira u zadnje vrijeme pa tako ima 2 pobjede i 2 poraza u 4 tekme - zadnja je bila poraz od ferencvaros u gostima 0-2. s druge strane kisvarda je u dobroj fomri s 3 pobjede u 4 tekme. a što se tiče ove tekme mislim da će biti manje od 2.5 gola.

Prognozirano: 1.55 - 9. Mar. 13:40
Domaćin je bio bolji i efikasniji u prethodnom delu ove sezone, ne ulazi u slabijoj formi u ovaj meč,i imaće velike šanse da ostane neporažen posle 90 minuta ovog meča.Domaćin nije izgubi u poslednjih pet mečeva protiv gosta,pa ne treba očekivati da primi pogodak više i posle 90 minuta ovog meča.

Prognozirano: 6.40 - 9. Mar. 13:42
Sto se ovog meca tice ja cu svakako da pokusam sa jos jednom opkladom takodje na golove jer rekao sam odbrane i jednih i drugih su jako slabe ocekujem otvoren mec ocekujem dosta sansi i ja cu da idem i na preko 2 gola u prvih 45 inuta. Srecno svima

TIP ZA SMELE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 5.10 - 9. Mar. 13:41
Domaci tim je blagi favorit u ovom mecu ali ja ovde pre svega ocekujem da vidimo jedan efikasan duel iz razloga sto imamo dva defanzivno jako slaba tima i ja ocekujem jedan otvoren mec od starta sa dosta sansi i ja cu da pokusam sa tipom GG prvo poluvreme. Srecno
Kisvarda u proseku dobija 2.2 žutih kartona na 23 utakmica ove sezone u ovoj ligi
Tim Kisvarda je primio 31-45 golova u vremenskom intervalu 31-45 ove sezone
Jasmin Mesanovic je najbolji strelac u timu Kisvarda na ovom takmičenju ove sezone sa 4 postignutih golova
Tim Kecskemeti TE je postigao pogodak na 91% utakmica na domaćem terenu ove sezone
Kecskemeti TE prima 1.6 golova na 23 utakmica ove sezone
Kecskemeti TE u proseku dobija 3.1 žutih kartona na 23 utakmica ove sezone u ovoj ligi
Tim Kecskemeti TE je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 31-45 ove sezone