Rodina

NAJBOLJA KAZANKA MOSCOW VS RODINA PROGNOZA.

Poluvreme / Kraj utakmice će se završiti sa 1/2
Prognozirano: 26.95 - 18º ott 12:04
Imamo utakmicu u ruskoj PFL Zapad Ligi gdje ce ekipa Lokomotiv Kazanka na svom terenu docekati ekipu Rodina Rodina je ekipa koja je u ovoj sezoni sa skorom od 4 pobjede imaju 4 remija i 5 poraza a ova ekipa je sa gol razlikom 19:20. Sa druge strane ekipa Lokomotiv Kazanka je sa skorom od 3 pobjede 4 remija i 6 poraza a sa gol razlikom su 16:20 Ova dva tima su se sastajala ove sezone u Julu mjesecu u 2. kolu kada je ekipa Lokomotiv Kazanka pobjedila sa 3-2 u gostima i to nakon preokreta a u 1. poluvremenu je bilo 2-1 za ekipu Rodina. moj Tip je ovdje prelaz a to je da na poluvremenu vodi Kazanka a na kraju pobjeda Rodina

Prognozirano: 26.00 - 18º ott 12:08
Imamo utakmicu u ruskoj PFL Ligi Zapad gdje ce ekipa Lokomotiv Kazanka docekati na svom terenu ekipu Rodina. Ove ekipe su nakon 13 kola sa slicnim ucinkom, Rodina ima 16 bodova i gol razliku 19:20 a ekipa Lokomotiv Kazanka ima 13 bodova a gol razliku 16:20. Ocekujem ovdje duel u kojem ce biti golova . Moguce je da ovdje vidimo i preokrete jer njihov prvi medjusobni duel koji je igran ove sezone u 2. kolu na stadionu Rodine je zavrsen nakon preokreta i to je Lokomotiv Kazanka pobjedila sa 3-2 nakon sto su gubili sa 2-1 na poluvremenu. Moj Tip je prelaz. Na poluvrmenu da vode gosti na kraju pobjeda domacina
Tim Rodina nije izgubio na 4 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
Magomedkhabib Abdusalamov je najbolji strelac u timu Rodina na ovom takmičenju ove sezone sa 4 postignutih golova
Tim Kazanka Moscow je postigao pogodak na 86% utakmica na domaćem terenu ove sezone