PSV Eindhoven

NAJBOLJA MACCABI TEL AVIV VS PSV EINDHOVEN PROGNOZA.

Oba tima postižu pogodak : da
Prognozirano: 1.71 - 24th Feb 08:11
dobro jutro svima . na vecerasjnoj utakmcii izmedju Maccabi Tel Aviv - PSV Eindhoven ocekujem da bude jako neizvesno te iz tog razloga tipujem na g g za one koji vole jacu kvotu preporucujem na pobedu domacina i to sa hendikepom negde oko 2-0 . sportski pozdrav i srecno svima
Tim Maccabi Tel Aviv je postigao pogodak na 83% utakmica na domaćem terenu ove sezone

Prognozirano: 1.95 - 24th Feb 10:19
Mozda ce 1 gol presuditi mozda i 2 ali definitino PSV je mocan mozda ne toliko mozda koliko Ajax ali ume PSV da igra to je definitivno . Ako prvi povedu na ovom mecu mogu da rade sta pozele . Svakako je kvalitet na njihovoj strani . Ocekivalo se vise golova na prvoj utakmnici ali zatvorili su kako treba .

Dogadjaji koji uskoro počinju

MACCABI TEL AVIV - PSV EINDHOVENKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 1.92 - 24th Feb 16:59
Psv je dominirao i u Holadniji na kraju samo slavio sa 1-0 bolja su ekipa pa ocekujem ovde da moze da se proba na Psv i mislim da ce Psv da slavi tako da sreecno sto se tice Makabi tel aviva igra solidno ali onako nista specijalno i Psv slavice

Prognozirano: 1.28 - 24th Feb 12:20
PSV ima ulogu blagog favorita i ocekuje se da oni prodju u narednu fazu, ipak jos uvek nisu odradili posao, pa ce veceras morati da izbegnu poraz. Maccabi igra jako dobro u svom prvenstvu, igrali su dobro i u ovom takmicenju, ipak PSV je kvalitetniji tim, ali i pored toga izgubili su minimalnim rezultatom u gostima, pa ce sada pred svojim navijacima pokusati da obezbede prolaz u narednu fazu, pa moraju da krenu ofanzivno od samog pocetka, pa mislim da ce se utakmica otvoriti i da ce ovu granicu preci bez problema.Srecno

ISTAKNUTI 1X2 TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.92 - 24th Feb 15:55
Psv u gostima protiv Makabija. Holandski tim je poneo na ovaj revans mrsavih 1:0 sa prvog meca. Bio je psv tada veliki favorit ali su pobedili samo minimalno. Ipak, takav rezultat garantuje da ce psv uci maksimalno u ovaj revans a u tom slucaju i racunajuci pristojnu razlikuu kvalitetu ovih timova, ocekujem 2.
Maccabi Tel Aviv u proseku dobija 1.2 žutih kartona na 13 utakmica ove sezone u ovoj ligi
    Nerešeno - Maccabi Tel Aviv (+1) (EH)
    Ispod 3 gola
Tim Maccabi Tel Aviv je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
    Oba tima postižu pogodak u 1. poluvreme: da
Tim Maccabi Tel Aviv je primio 76-90,61-75,0-15 golova u vremenskom intervalu 76-90,61-75,0-15 ove sezone
Najčešći rezultati tima Maccabi Tel Aviv na poluvremenu/na kraju su pobeda/poraz (5/6) ove sezone na domaćem terenu
Tim Maccabi Tel Aviv je postigao 2 golova u 13 utakmica na ovom takmičenju u intervalu od 1. do 15. minuta
Tim Maccabi Tel Aviv je postigao 4 golova u 13 utakmica u ovom takmičenju u intervalu od 31. do 45. minuta