Nagoya Grampus

NAJBOLJA TOKUSHIMA VORTIS VS NAGOYA GRAMPUS PROGNOZA.

2. poluvreme će imati najviše golova
Prognozirano: 2.22 - 18. Maj 07:18
Ocekujem da ce prvi deo meca proteci u odmeravanju snaga na terenu i mislim da u prvom delu meca nece biti golova u nastavku meca ocekujem da ce i jedni i drugi igrati jako ofanzivno i verujem da ce doci jako puno golova u nastavku meca ,mislim da ce golovi doci u drugom poluvremenu.

Prognozirano: 2.05 - 18. Maj 07:12
Bice ovo ipak tezak mec za Nagoyu iako dolaze kao favoriti ali vidi se napredak u njihovoj igri i ocekujem da nastave sa pobedama i ostvare trijumf na ovom mecu i prodju dalje. Tokushima igra dobro u poslednje vreme ali ipak je kvalitet na strani gostiju. Ocekujem dvojku na Nagoyu.
    Ispod 2.5 gola
Tim Tokushima Vortis je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 46-60 ove sezone
Tim Tokushima Vortis je primio 61-75 golova u vremenskom intervalu 61-75 ove sezone
Koki Sugimori je najbolji strelac u timu Tokushima Vortis na ovom takmičenju ove sezone sa 2 postignutih golova
Nagoya Grampus prima 0.8 golova na 5 utakmica ove sezone
Manje od 2.5 gola je postignuto na 80 % od 5 utakmica ekipe Nagoya Grampus u ovom takmičenju ove sezone
Tim Nagoya Grampus je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 61-75 ove sezone
Tim Nagoya Grampus je primio 76-90 golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone