Sparta Prague

NAJBOLJA PARTIZAN BELGRADE VS SPARTA PRAGUE PROGNOZA.

Nerešeno u 1. poluvreme
Prognozirano: 2.08 - 24. Feb. 16:02
Partizan u Beogradu docekuje ekipu Sparte iz Praga. Prvi mec u Ceskoj zavrsen je pobedom Partizana od 1:0 golom Meniga 15-ak minuta pre kraja meca. Ne bih bas rekao da je Partizan bio bolji tim u tom mecu, to je vise bila 50-50 susret. Slicno ocekujem i sada jer se radi o timovima ujednacenog kvaliteta. Moj tip je poluvreme x.
Tim Partizan Belgrade je postigao pogodak na 83% utakmica na domaćem terenu ove sezone

Prognozirano: 1.94 - 23. Feb. 22:42
Partizan ima odlican rezultat iz 1 meca i moram priznati da me pomalo iznenadila pobjeda u ceskoj od 1-0, ipak to nije dovoljno za siguran prolaz. Sparta je na tom mecu imala vise od igre ali Partizan je koristio svoje sanse, remi vodi domacina dalje i moj pick ovde je x2 ipak.

Dogadjaji koji uskoro počinju

PARTIZAN BELGRADE - SPARTA PRAGUEKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 3.42 - 24. Feb. 17:14
Radi se o mecu Lige konferencija i i to o revans mecu a prvi mec je zavrsen rezultatom 1:0 za vecerasnjeg domacina. Ovo ce biti jako zanimljiv i neizvestan mec gde je domacin veliki favorit ali mislim da gost moze pruziti dobru igru i jak otpor te je ovde moguc remi.
Tim Partizan Belgrade je postigao pogodak na 85% utakmica ove sezone
    Oba tima postižu pogodak : da
    Partizan Belgrade da pobedi Draw No Bet

TIP ZA SMELE NAJBOLJI TIP

Nerešeno
Prognozirano: 3.55 - 24. Feb. 08:02
dobro jutro svima . na prosloj utakmici sam tipovao na nereseno i promasio za malo ali msm da me nece osecaj veceras izdati . verujem u partizanovu publiku kao njihov 12 , 13 , 14 i 15 igrac ali spartanci ce izvuci nereseno gotovo sigurno no ipak partizan ide dalje srecno svima

Prognozirano: 1.29 - 24. Feb. 09:16
Veceras je na programu revans mec i bice jako zaninljiv s obzirom na rezultat iz prvog meca. Partizan ima minimalnu prednost i veceras pred svojim navijacima ima sansu da prodje u narednu fazu, ipak nece im biti lako, Sparta je jako nezgodna ekipa, ipak ocekuje se da stadion bude pun veceras i da Partizan uz pomoc navijaca prodje u narednu fazu.
    Preko 1.5 gola
    Preko 2.25 gola
    Oba tima postižu pogodak : ne

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.42 - 24. Feb. 10:15
Partizan je minulog vikenda rutinski savladao kragujevački Radnički, maltene prespavao drugo poluvreme. Strateg Parnog valjka štedi energiju za sedmicu istine (posle evropskog duela čeka ga 166. večiti derbi), dok Sparta uopšte nije imala obaveze u prvenstvu Češke. Skloni smo tezi o još jednom taktičkom meču, bez mnogo prilika. Naravno, Stanojević će računati na predost domaćeg terena, kao i na minimalnu pobedu na prvom susretu.
Partizan Belgrade u proseku dobija 1.6 žutih kartona na 13 utakmica ove sezone u ovoj ligi
Manje od 2.5 gola je postignuto na 85 % od 13 utakmica ekipe Partizan Belgrade u ovom takmičenju ove sezone
Tim Partizan Belgrade je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 16-30 ove sezone
Tim Partizan Belgrade je primio 31-45 golova u vremenskom intervalu 31-45 ove sezone
Tim Partizan Belgrade je pobedio u 100% od 5 utakmica na ovom takmičenju ove sezone u kojima je vodio na poluvremenu
Tim Partizan Belgrade je postigao 0 golova u 13 utakmica na ovom takmičenju u intervalu od 1. do 15. minuta