Adrian Mannarino

NAJBOLJA LIAM BROADY VS ADRIAN MANNARINO PROGNOZA.

Liam Broady da pobedi 1. set
Prognozirano: 2.35 - 14º giu 06:51
Ocekujem da Liam Broady dobije 1.set u ovmecu, dobro igra i na travi ima sanse, ocekujem da ce odigrati jako na servisu, te dobiti 1.set. Mannarino je ipak van forme, igra lose tako da bi ovde ipak Broadi trebao imati svoje sanse da dodje do pobjede u 1 setu, sretno.

Prognozirano: 1.63 - 13º giu 18:25
Adrian Mannarino će igrati protiv Liama Broadya u prvom kolu ATP turnira u Londonu.Biće ovo treći meč između ova dva igrača.Adrian je osvojio prvi set u oba prethodna meča protiv Liama,pa će Adrian imti velike šanse da povede sa 1:0 i u ovom meču,bez obzira što nije u najboljoj formi došao na ovaj turnir.
LIAM BROADY - ADRIAN MANNARINOKO ĆE POBEDITI?
65.5%
34.5%
87 ukupan broj glasova
Tiptiptip
Profit: 10,787.3

Prognozirano: 2.55 - 14º giu 12:19
Adrian Mannarino je favorit po kladionicama ali ipak on je ove sezone na svim podlogama imao 5 pobjeda i 15 poraza a na travi jedan poraz. Tako da mislim da on nije u formi i ako ima u karijeri dobre rezultate na travi vidim sanse za Broady-a koji je ipak ove sezone imao vise meceva na svim podlogama i ucinak 23 pobjede i 11 poraza a inace Broady je solidan na travnatoj podlogi Moj Tip je pobjeda Liam Broady

TIP ZA SMELE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 2.55 - 13º giu 23:00
ATP turnir u londonu,igraju domaci igrac liam broady i adrian mannarino. Mannarino ove sezone mozda igra i najgori tenis u zivotu sa skorom od 5 pobjeda i cak 15 poraza. Broady dosta bolji sa skorom 23 pobjede i 11 poraza. Ovakvog mannarina ima sansu da pobjedi bilo koji igrac na turu,jeste da je trava njegova podloga ali evo i tu je izgubio zadnji mec od duckwortha 2:0.

TIP ZA OPREZNE NAJBOLJI TIP

Preko 8.5 utakmica u 1. set
Prognozirano: 1.32 - 14º giu 10:24
Liam Broaday je dobar teniser i u dobroj je formi, dobro igra na travi a sa druge strane je Adriann Mannarno koji je takođe nezgodan ali nije u dobroj formi. Očekujem da oba tenisera drže servi i mislim da će biti čak i više gemova ali idemo na siguricu. Srećno ko prati!

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Ispod 9.5 utakmica u 1. set
Prognozirano: 2.20 - 13º giu 21:20
Na rasporedu imamo meč iz Queensa u kojem će Liam i Adrian igrati jedan protiv drugoga. Moje mišljenje je da ćemo ovde vidjeti ispod9.5 gemova u prvom setu. Oba tenisača su u lošoj formi trenutno. Liam je do sada odigrao 2 susreta na travnatoj podlozi u ovoj godini. U jednom susretu je bilo preko 9 gemova u prvom setu, a u jednom ispod. Adrian je odigrao jedan meč na travi u ovoj godini i u tom susretu je bilo ispod 9 gemova u prvom setu. Ova dva igrača su do sada odigrala dva puta međusobno i u oba slučaja je bilo ispod devet gemova u prvom setu, prema tome ovo mi izgleda kao dobra opcija.