Alexandra Dulgheru

NAJBOLJA CAROLINE GARCIA VS ALEXANDRA DULGHERU PROGNOZA.

Caroline Garcia da pobedi 1. set
Prognozirano: 1.62 - 12. Jul 21:28
Caroline Garcia će igrati protiv Alexandre Dulgheru u prvom kolu WTA turnira u Lozani.Biće ovo drugi meč između ove dve teniserke.Dulgheru je pobedila u tom prvom meču,takođe na šljaci,ali to je bilo pre osam godina.Garcia je svakako kvalitetnija i iskusnija teniserk,pa će ona imati veće šanse u prvom setu ovog meča.

Najbolji WTA tipsteri

Tiptiptip
salahsyh
allee
Total10
tennistips89
  • Caroline Garcia-Alexandra Dulgheru (zene)

Prognozirano: 2.96 - 13. Jul 07:57
garcia ove sezone ima 5-5 na zemlji dok je dulgheru na omjeru od 138-8. u prvom međusobnom je dulgheru dobila u 2 seta. što se tiče trenutne forme, garcia ima 4 poraza u nizu tako da igra vrlo loše. prema tome mislim da bi ovdje dulgheru mogla doći do pobjede.
    Caroline Garcia da pobedi
    Preko 22.5 utakmica
    Tačan rezultat: 2-0

Prognozirano: 1.50 - 14. Jul 07:17
Garcia je bolje rangirane i veteranka Dukgwez sumnjam da može da odigra, nešto bolju i da ižufrizi ovdje pobjedu naše igračice i da je ovo tip koji je jako zanimljiv za igrati i sretbo svina tko igra da će da bude u ovim omjerina i ideno jako i na on line

TIP ZA OPREZNE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.91 - 14. Jul 03:56
I ovde sam se odlucio za minud mislim da mogu ovdr lagano 2 seta da padnu i da treba da se ocekuje mec koji moze da ode na obe strane ali ipak da je Karolina ovdr fav i da ce ona da pokaze veliku dozu spremnosti i da slavi ovde