Blaz Rola

NAJBOLJA ANDREA COLLARINI VS BLAZ ROLA PROGNOZA.

Blaz Rola da pobedi
Prognozirano: 1.62 - 9. Apr. 20:42
U ovom meću nema puno dilema i Blaž Rola je veliki favorit za pobedu ,najviše zbog forme koju prikazujr na ovom turniru ali i zbog međusobnog skora protiv svog današnjeg protivnika protiv koga ima dve više nego lagane pobede,mislim da i u ovom meču može do pobede maksimalnim rezultatom m.

Prognozirano: 2.35 - 9. Apr. 17:50
Dva, puta, je izgubio od Role ali mislim da je ovo meč koji će da bude na, sutrani Colari IJA i ako je tako to je meč kiki ga, vidi u finale ovog turnira, koji je igrao jako dobro i da, je ovo meč koji će da, bude u tim omjerima
    Ispod 9.5 utakmica u 1. set
    Preko 20.5 utakmica
    Preko 23.5 utakmica

Prognozirano: 1.63 - 10. Apr. 08:20
igrali su 2 puta i oba puta je lako dobio rola u 2 seta, prošle godine u bielli je colarini osvojio samo 3 gema. nakon lošeg starta u sezonu, colarini igra ovdje dobro gdje je nanizao ofnera, ignatika i petrovica, ali ovdje mislim da rola ima velike šanse za novu pobjedu.

TIP ZA OPREZNE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.59 - 9. Apr. 22:34
Rola je do sada u dva meca protiv Collarinia dobio je Rola sa 2-0 oba meca i to na sljaci gledao sam kaako Blaz igra i mislim da je ovde dosta u prednosti i trebablo bi ovo lagano da dobije a moze da se igra i under sretno ko odigra.

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.87 - 9. Apr. 21:12
Blaž Rola će igrati protiv Andree Collarinia u polufinalu challengera Split 2.Biće ovo treći meč između ova dva igrača.Oba prethodna meča su odigrali takođe na šljaci.Odigrali su ukupno četiri seta,nisu odigrali deseti gem u ta četiri seta,pa deseti gem ne treba očekivati i u prvom setu ovog meča,jer Andera ne igra često deseti gem u nekom od setova.