Madison Brengle

NAJBOLJA KATERYNA KOZLOVA VS MADISON BRENGLE PROGNOZA.

Preko 10.5 utakmica u 2. set
Prognozirano: 4.20 - 8. Juni 08:14
Kateryna Kozlova je ovdje igrala do sada dva meca . Ona je pobjedila , Kostic sa 2-1 i Gasanovu sa 2-0. Sa druge strane Brengle ima u karijeri mogo vise meceva na travi pa bi ovdje mogao biti zanimljiv i neizvjestan duel. Moguce je u 1. setu da vidimo Over 10.5 gemova

Prognozirano: 1.77 - 7. Juni 22:35
Madison Brengle će igrati protiv Kateryne Kozlove u drugom kolu WTA turnira u Nottinghamu.Biće ovo četvrti meč između ove dve teniserke.U dva od tri prva seta nisu igrale deseti gem.U tom poslednjem meču su odigrale samo trinaest gemova,pa deseti gem ne treba očekivati i u prvom setu ovog meča.Obe teniserke će imati šanse da osvoje prvi set ovog meča pre desetog gema.
KATERYNA KOZLOVA - MADISON BRENGLEKO ĆE POBEDITI?
33.3%
66.7%
54 ukupan broj glasova
samirmabrou
Profit: 1,282.9

Prognozirano: 2.35 - 8. Juni 09:19
Dobar dan, na rasporedu je prvo kolo WTA turnira u Nottinghamu. Kozlova je u solidnoj formi sa tri pobjede u zadnja pet susreta dok je Brengle također sa tri pobjede u pet mečeva u solidnoj formi. Iako je Brengle nesto bolja na travnatoj podlozi vjerujem da Kozlova može odigrati dobro i pobijediti.