Stefano Travaglia

NAJBOLJA MATTEO BERRETTINI VS STEFANO TRAVAGLIA PROGNOZA.

Preko 10.5 utakmica u 1. set
Prognozirano: 2.80 - 13. Jun 13:37
Tip je preko 10.5 gemova u 1.setu, ocekuje se jaka borba izmedju ova dva talijana, te su jake sanse za taj brejk u 1.setu, jer ipak i Travalgia dobro igra na tavi, ima jak servis, te moze i on da parira, nadam se da ce tako i da bude, sretno.

Prognozirano: 1.74 - 14. Jun 21:28
Matteo Berrettini je svakako favorit za pobedu u ovom meču ali neće imati nimalo lak zadatak pošto protiv svog današnjeg protivnika ima negativan skor i ima svega jednu pobedu i četiri poraza. Stefano Travaglia na ovoj vrsti podloge zna da igra veoma dobro i kvalitetno tako da očekujem više od 21 gema na ovoj vrsti podloge zna da igra veoma dobro i kvalitetno tako da očekujem više od 21 gema
MATTEO BERRETTINI - STEFANO TRAVAGLIAKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 11.00 - 15. Jun 08:37
Travglia ako bude u dvjoj optimalnoj igri tada je velika šansa da je ovo meč koji dobija i da smo našli meč koji je jako potencijak da bude neočekivan rezultat i u takvim okolnostima to je mogućnost koju ne treba ignorirati i da će ovo da bude u tim omjeriam

TIP ZA SMELE NAJBOLJI TIP

Stefano Travaglia da pobedi 1. set
Prognozirano: 4.00 - 15. Jun 08:35
Travaglia zna sa Berretinijem i ima 3-1 u pobjedama a i zadnji meč koji ej izgubio bio je 7-6 7-6 što pokazuje kokiki je nezgodan za njega ovaj tenisač i da je ovo tip koji može da bude u ovim omjeriam i ako je tako to je super tip i idemo jako