Peter Gojowczyk

NAJBOLJA ROGER FEDERER VS PETER GOJOWCZYK PROGNOZA.

Preko 9.5 utakmica u 1. set
Prognozirano: 2.02 - 21. okt. 10:53
1/16 finala turnira u Svicarskoj gdje igraju Federer i Gojovcuk. Tip je preko 9.5 gemova u 1 setu meca. Dakle ocekujem da bi ovde moglo biti dosta gemova u uvodnom setu, jer Gojovcuk je u formi i mogao bi svoje servise uzimati i odvesti set u 10+ gemova. Fedex je stari as, naravno odlican igrac, ali ipak pitanje je koliko on moze danas, jer ipak nije u formi, dok je Gojovcuk vec vezao 2 pobjede u Bazelu. Po meni ce ovo biti neizvjestan 1 set, te ocekujem barem 10 gemova u 1 setu meca. Kvota nije losa. Sretno ko me prati.
Poslednji put kad je Roger Federer igrao protiv ovog protivnika, Roger Federer won (6/1 - 7/5)

Prognozirano: 4.00 - 21. okt. 15:43
I evo jos jedan vrlo zanimljiv susret iz turnira u Baselu gdje sam odabrao mec na kojem je Federer domacain ali i pored toga on je ovdje veliki favorit pored ovog susreta i za osvajanje turnira pa ja uzimam ovaj tip jer smatram da ce vrlo lako izaci na kraj sa ovim teniserom i ovaj rezultat kao tacan ishod prvog seta mi se cini kao vrlo izglednim.Federer je trenutno 3 na ATP listi za razliku od njegovog protivnika koji je na 112 mjestu i prema tome se vidi ogromna razlika u kvaliteti koja ce veceras i doci do izrazaja.sretno svima
ROGER FEDERER - PETER GOJOWCZYKKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 4.50 - 21. okt. 15:48
Ipak moram napisati jos jednu analizu za ovaj duel sesnaestine finala iz Basela gdje opet gadjam tacan ishod prvog seta i mislim da federe dobiaj prvoi set sa 6-4.Ako pogledamo medjusobne duele ova dva tenisera vidimo da je federer dominirao u potpunostiu te da je na dva njihova susreta koliko su i odigrali slavio sa po 2-0 u setovima i to oba puta u SAD-u.Dakle ovdje je pobjeda federera gotovo pa vec upisana ali samo ostaje da se vidi i kojim rezultatom a ja se nadam da ce prvi set zavrsiti bas ovako kao sto ja tipujem.Sve u svemu ocekuje nas dobar susret.
Poslednji put kad je Roger Federer igrao protiv ovog protivnika na ovoj podlozi, Roger Federer won (6/1 - 7/5)
Roger Federer i Roger Federer imaju odigranih 2 utakmica, uz odnos 2-0 u međusobnim susretima