Alanyaspor

NAJBOLJA FATIH KARAGUMRUK VS ALANYASPOR PROGNOZA.

Oba tima postižu pogodak : da
Prognozirano: 1.83 - 25. Feb. 12:14
Mec na kom ocekujem dosta golova i to sa obe strane. Domacin ima trenurno bod manje od gosta ali su u dosta boljoj formi i to pogotovo kod kuce. Gosti igraju promenljivo ali i jedni i drugi daju i primaju dosta golova bas kao i u mehdusovjim duelima i isto ocemujem i sad

Prognozirano: 4.80 - 25. Feb. 12:04
Super liga Turske Fatih Karagumruk ce se sastati sa Alanyasporom.Dva tima koja igraju na gol vise i uglavnom su im utakmice efikasne,sa obzirom da igraju ofanzivno ocekujem vec na startu meca dosta sansi i golova i vec u prvih 45 minuta bar po gol u obe mreze ,tako da predlazem opciju gg vec u prvom.
FATIH KARAGUMRUK - ALANYASPORKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 3.00 - 25. Feb. 12:13
Kao sto sam i malopre rekao Karagumruk i Alanyiaspor igraju ofanzivan fidbal i pravo bi bilo iznenadjenje da ovde ne bude golova.U proslom kolu su domacini su odigrali 1:1,dok su gosti odigrali 3:3.Sve u svemu ocekujem dosta sansi,dosta golova i efikasan mec i oocija vise od 1.5 vec u prvih 45 minuta mislim da je prava opcija za ovaj mec.
    Ispod 2.5 gola
Fatih Karagumruk u proseku dobija 2.4 žutih kartona na 26 utakmica ove sezone u ovoj ligi
    Alanyaspor +0.50 (AH)
Tim Fatih Karagumruk je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 31-45 ove sezone
Tim Fatih Karagumruk je primio 76-90,31-45 golova u vremenskom intervalu 76-90,31-45 ove sezone
Tim Fatih Karagumruk nije izgubio na 4 uzastopnih utakmica na domaćem terenu u ovom takmičenju
Poslednji put kad je tim Fatih Karagumruk igrao protiv ovog protivnika na ovom turniru, konačni rezultat je glasio 2-4
Valentin Eysseric je najbolji strelac u timu Fatih Karagumruk na ovom takmičenju ove sezone sa 5 postignutih golova