Kayserispor

NAJBOLJA ALANYASPOR VS KAYSERISPOR PROGNOZA.

Preko 2.5 gola u 1. poluvreme
Prognozirano: 7.00 - 16. Mar. 08:39
Ova dva tima su pokazala da ove sezone i te kako mogu da igraju efikasno i danas kao sto sam vec rekao ja ocekujem da ce ovo da bude jedan otvoren mec od starta sa dosta sansi na obe strane i ja cu da pokusam sa ovom opkladom da vidimo preko 2.5 golova u prvih 45 minuta. Srecno

Prognozirano: 2.10 - 16. Mar. 07:28
Alanyaspor dočekuje Kayserispor u 30. kolu turske Super Lige. Oba tima su dosad osvojili po 36 bodova, Kayserisporu je tri boda savez oduzeo i trenutno su na 6 bodova iznad zone ispadanja. Kayserispor je slavio s minimalnih 1-0 protiv ekipe Alanyaspor u njihovom prvom susretu sezone i to golom iz drugog poluvremena.

Prognozirano: 2.12 - 16. Mar. 09:47
Domacin je na 12 mestu sa 36 bodova i oni imaju 8 pobeda uz 12 remija i 9 poraza a gol razlika im je 37:42 dok su gosti na 13 mestu sa takodje 36 bodova ali oni imaju skor 10-9-10 i gol razliku 36:42. Moj tip na ovom mecu ide na domacina.
Alanyaspor prima 1.4 golova na 29 utakmica ove sezone
    Ispod 0.5 gola u 1. poluvreme
    Nerešeno - Alanyaspor (-1) (EH)
    Preko 2 gola u 1. poluvreme

TIP ZA SMELE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 4.40 - 16. Mar. 08:38
U ovom mecu domaci tim je favorit ali ne veliki i sto se mene tice ja pre svega idem na golove jer ocekujem da cemo da gledamo jedan jako zanimljiv i otvoren mec od samog pocetka sa dosta sansi i ja cu da pokusam sa tipom da oba tima daju gol u prvom pol. Srecno
    Kayserispor da pobedi
    Ispod 2.5 gola
    Prvi gol u izmedju 31" i 40"

TIP ZA OPREZNE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.85 - 16. Mar. 09:29
Аланијаспор ФК није изгубила на задње 6 утакмице пред својим навијачима, а на задње 6 утакмице је 4 пута победила данашњег противника, уз један реми и један пораз и то ове сезоне у гостима (0 х1 ) . Очекујем победу домаће екипе,а у случају нерешеног исхода опклада је полу губитна.
Alanyaspor u proseku dobija 2.6 žutih kartona na 29 utakmica ove sezone u ovoj ligi
Tim Alanyaspor je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
Tim Alanyaspor je primio 76-90 golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
Tim Alanyaspor je postigao pogodak na 5 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
Tim Alanyaspor nije izgubio na 5 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
Tim Alanyaspor nije izgubio na 7 uzastopnih utakmica na domaćem terenu u ovom takmičenju
Poslednji put kad je tim Alanyaspor igrao protiv ovog protivnika na ovom turniru, konačni rezultat je glasio 3-1