Lion City Sailors FC

NAJBOLJA ALBIREX NIIGATA FC VS LION CITY SAILORS FC PROGNOZA.

Preko 1.5 gola u 1. poluvreme
Prognozirano: 1.91 - 16. Jul 09:18
Mec na kom ocekujem dosta golova. Obe ekipe su u dobroj formi i daju dosta golova ali ih i primaju i to pre svega gosti. I jedni i drugi su u gornjem domu i razdvaja ih samo 2 boda na tabeli, u medjusobnim duelima golova uvek bude i ocekujem ih i na ovom mecu i to od samog statta susreta
Tim Albirex Niigata FC je postigao pogodak na 88% utakmica na domaćem terenu ove sezone

Prognozirano: 1.77 - 16. Jul 08:29
Sledi nam derbi mec u sklopu najjace lige Singapura u kome ce se sastati ekipe Albirex Nigate i Lion Sailorsa. Oba tima su u vrhu tabele sa 1 i 2 meca manje od lidera i ovde bi pobeda bila jako vazna. Treba nalomenuti da se radi o timovima koji ovu granicu mogu da predju i za pola sata kad udju u svoje ludilo pa verujem u over.

Dogadjaji koji uskoro počinju

Nema utakmica

ALBIREX NIIGATA FC - LION CITY SAILORS FCKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 2.17 - 16. Jul 08:58
Albireks Nigata uopste nije lose odigrala prosli mec protiv velikog favorita, Lion Sitija, iako su porazeni u tom duelu 2-3. Oba tima imaju sjajne napade i mislim da ce to da nam dokazu i danas. Ja cu uzeti golove, pa kako god da bude, deluje mi da je to ok za igru.
    Nerešeno
Tim Albirex Niigata FC je prvi postigao pogodak na 71% od 17 utakmica ove sezone
Tim Albirex Niigata FC je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
Tim Albirex Niigata FC je primio 46-60 golova u vremenskom intervalu 46-60 ove sezone
Najčešći rezultati tima Albirex Niigata FC na poluvremenu/na kraju su pobeda/poraz (6/8) ove sezone na domaćem terenu
Najčešći rezultati tima Albirex Niigata FC na poluvremenu/na kraju su pobeda/pobeda (12/17) na ovom takmičenju ove sezone
Tim Albirex Niigata FC je postigao pogodak na 13 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju