Konyaspor

NAJBOLJA ALTAY VS KONYASPOR PROGNOZA.

Konyaspor da pobedi
Prognozirano: 2.55 - 16th Jan 11:45
Danas nas očekuje jedan mec Turske nogometne lige u kojem se sastaju ekipe Altay i Konyaspor. Mislim da nas očekuje jedan jako zanimljiv i napet mec do samoga kraja u kojem su veliki favoriti gosti koji imaju puno bolje i kvalitetnije pojedince i samim time malo više sansi za pobjedu
Tim Konyaspor je postigao pogodak na 78% utakmica na gostujućem terenu ove sezone

Prognozirano: 1.79 - 23rd Jan 08:31
Danas se u prvoj ligi Turske sastaju Altay i Konyaspor. Konyaspor je mnogo bolji tim ove sezone i u mnogo su boljoj formi od ekipe Altay ali ipak verujem da ce Altay postici bar jedan gol, zato je moj tip za ovaj mec da ce oba tima postici bar po jedan gol, moj ulog u ovom mecu je 10. Srecno svima koji prate ovaj tip!

Prognozirano: 8.50 - 23rd Jan 12:10
Rekao sam da ocekujem da ce ovo da bude jedan zanimljiv i nadam se efikasan mec i ukoliko padne gol na vreme ocekujem da cemo da gledamo jedan veoma otvoren mec sa dosta sansi na obe strane i pokusacu i sa ovi+om opkladom vise od 2.5 golova prvo poluvreme. Srecno!
Tim Konyaspor je postigao pogodak na 76% utakmica ove sezone
    Oba tima postižu pogodak : ne
    Konyaspor da pobedi Draw No Bet

TIP ZA SMELE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 4.60 - 23rd Jan 12:09
Altay je u uzasnoj formi u poslednje vreme i sigurno je da zele to da poprave da konacno pobede igraju kod kuce ali mislim da nikako nece imati lak posao protiv tima koji se nalazi na drugom mestu na tabeli i za mene je ovde bolja opcija da idem na golove malo cu da rizikujem i pokusacu sa GG prvo poluvreme, Srecno!
Konyaspor prima 0.8 golova na 21 utakmica ove sezone
    Altay da pobedi Draw No Bet
    Preko 2.5 gola
    Altay da pobedi 1. poluvreme
Konyaspor u proseku dobija 2.2 žutih kartona na 21 utakmica ove sezone u ovoj ligi
Tim Konyaspor je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
Tim Konyaspor je primio 76-90,0-15 golova u vremenskom intervalu 76-90,0-15 ove sezone
Sokol Cikalleshi je najbolji strelac u timu Konyaspor na ovom takmičenju ove sezone sa 5 postignutih golova