Balikesirspor

NAJBOLJA ALTINORDU VS BALIKESIRSPOR PROGNOZA.

Preko 3.5 gola
Prognozirano: 2.00 - 14. Maj 10:38
Altinordu je bez ikakve dileme veliki favorit za pobedu u ovom meču, mislim da nema nikakve dileme da će doći do pobede u ovom meču. Balikesirspor je već odavno ispao iz lige,u mečevima ovog tima uglavnom ima veliki broj golova, očekujem da će u ovom meču biti više od 3 gola.

Prognozirano: 1.84 - 11. Maj 07:36
Ima dosta do ovog meca a ja cenim da ce ovde biti golova na obe strane pa cu uzeti granicu preko 3 gola ozbirom da su cesto utakmice koje sam pisao 4 ostajel na 3 ovde cu uzeti granciu od tacno tri pa da probamo ovako danas, cenim da prolaze
ALTINORDU - BALIKESIRSPORKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 1.95 - 14. Maj 12:17
Ovdje je definitivno pobijeda domace momcadi vrlo izgledna i to je samo pitanje sa koliko golova ce ispratiti goste koji su vec davno ispali iz ove lige te ne vidim da bi mogli danas zagorcati domacinima utakmicu koja im znaci opstanak u ligi te ocekujem da padne dosta golova u mrezi gostiju.
Tim Altinordu je postigao pogodak na 76% utakmica ove sezone
    Oba tima postižu pogodak : ne
    Altinordu -3.00 (AH)
    Preko 1.5 gola u 1. poluvreme

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 2.05 - 14. Maj 12:07
Domacin ima zicer na svom terenu u predzadnjem kolu tako sto docekuje najgoru ekipu u ligi koja je ispala vec pre par meseci. Ocekujem uz ubedljivu pobedu i dosta golova na mecu. Htece domacin da resi ovaj mec vec do poluvremena pa ocekujem dva i vise gola u prvom poluvremenu.
Altinordu prima 1.7 golova na 34 utakmica ove sezone
Tim Altinordu je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
Tim Altinordu je primio 76-90 golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
Tim Altinordu je postigao pogodak na 9 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
Poslednji put kad je tim Altinordu igrao protiv ovog protivnika na ovom turniru, konačni rezultat je glasio 0-0
Ahmet Ilhan Ozek je najbolji strelac u timu Altinordu na ovom takmičenju ove sezone sa 11 postignutih golova