Ankaragucu

NAJBOLJA KAYSERISPOR VS ANKARAGUCU PROGNOZA.

Oba tima postižu pogodak u 1. poluvreme: da
Prognozirano: 4.60 - 23. Feb. 22:46
Kayserispor cetiri meca ne zna za poraz,imaju tri neresene i u proslom kolu pobedili su Basaksehir 3:2.Ankaragucu ima dva vezana poraza u proslom kolu su izgubili od Galatasaraja 3:0.Poslednja tri njihova medjusobna duela zavrsena su pobedama Ankaragucua.Sve u svemu mislim da nas ocekuje zanimljiv mec,dostq golova ,a ja cu probati sa predlogom gg vec u prvih 45 minuta.
Tim Ankaragucu je postigao pogodak na 92% utakmica na gostujućem terenu ove sezone

Prognozirano: 2.15 - 24. Feb. 08:30
Ovdje imamo utakmicu koja bi po meni trebalo da bude dosta tvrda pogotovo u uvodu meca i zato idem sa ovim remijem na poluvremenu.Dakle ove dvije ekipe a pogotovo domacin voli i preferira da protivnika LOMI U DRUGOM POLUVREMENu kada su i najopasniji te ne bi trebalo da vidimo skoro nista u prvom dijelu.

Prognozirano: 3.25 - 24. Feb. 09:45
Kayserispor vs Ankagarucu Drugi odabir za ovaj duel je sličan prvome odabiru. Učinak koji ima Ankaragucu je 1 osvojeni bod od mogućih 12 u zadnja 4 ligaška duela što je jako loš rezultat i navijači su vrlo nezadovoljni s time sada. Na temelju toga moj odabir je Preko 1.5 1. poluvrijeme.
Tim Ankaragucu je postigao pogodak na 73% utakmica ove sezone
    Kayserispor da pobedi Draw No Bet
    Ankaragucu da pobedi

TIP ZA SMELE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 5.20 - 24. Feb. 09:45
Kayserispor vs Ankaragucu Biti će dva odabira za ovaj duel i to slični odabiri. Učinak koji ima Kayserispor je 5 osvojenih bodova od mogućih 9 u zadnja 3 ligaška duela što je dobar rezultat pa su i navijači zadovoljni s time. Na temelju toga moj odabir je Oba daju gol 1. poluvrijeme.
Ankaragucu prima 1.2 golova na 26 utakmica ove sezone
    Ispod 1 gola u 1. poluvreme
    Ispod 1.25 gola u 1. poluvreme
    Nerešeno - Kayserispor (-1) (EH)
Ankaragucu u proseku dobija 1.5 žutih kartona na 26 utakmica ove sezone u ovoj ligi
Tim Ankaragucu je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 61-75 ove sezone
Tim Ankaragucu nije pobedio na 4 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
Tim Ankaragucu nije izgubio od ovog protivnika na 4 uzastopnih utakmica na gostujućem terenu u ovom takmičenju
Efkan Bekiroglu je najbolji strelac u timu Ankaragucu na ovom takmičenju ove sezone sa 5 postignutih golova