Atalanta

NAJBOLJA REAL MADRID VS ATALANTA PROGNOZA.

Atalanta +0.50 (AH)
Prognozirano: 1.84 - 15 mars 15:15
Atalanta ima dobar tim, te vjerujem da moze barem do remija u ovom mecu, jer ipak i prvi mec su igrali solidno, a imali su igraca manje, te danas vjerujem da ce uz malo srece barem do remija, a mozda i do pobjede, nije ni Real ko sto je nekada bio.

Prognozirano: 1.97 - 15 mars 12:33
Mislim da ce u drugome poluvremenu biti misnimalno 2 pogotka jer jedna od ekipa ce morati krenuti na sve ili nista ovisno o tome kako ce zavrsiti prvo poluvreme. Atalanta je u prvome susretu igrala s covjekom manje gotovo od pocetka utakmice tako da nisu nista konkretno napravili, sada imaju priliku da se iskupe i zato vjerujem da mogu do gola. Sretno!

Prognozirano: 2.35 - 16º mar 19:23
Atalanta niej u najboljoj formi ali i iako poebdjuje u poslednje vreme ni Real ne briljira. Italjina ovde moraju do pobede ukoliko zel prolaz a oni su jedna jako dobra ekipa koja ume i te kak odobro da igra brzo. Real ce pokusati da napada sto ce gostima otvoriti sansu i po meni oni su blizi pobedi ovde tako da je moj predlog igra DNB Atalanta.

Prognozirano: 6.25 - 16º mar 13:40
veliki pozz svima koji citaju moju analizu za ovaj susret za koji mislimmda ce biti mnogo zanimljiv a sastaju se real madrdid i atalanta mislim da je ovo x u 1 real je bokji dobit ce sigurno ali tvrdo poluvrijeme sretno svima koji prate ovaj tip ja mislim da ovo moze da dodje tako da sretno i LP

Prognozirano: 1.58 - 16º mar 18:22
Daju 100% Atalanta je takav tim, kad mislimo da je sve gotovo oni zacine, kad se ocekuje da pobijede bez problema oni upadnu u ozbiljne probleme, tako da gledajuci po tome betujem ovdje, jer trenutno ovih nedelja od statistike nista nema, i sami vidite rezultate, sve zavrsava skroz neocekivano .
Real Madrid u proseku dobija 1.4 žutih kartona na 7 utakmica ove sezone u ovoj ligi
    4 tipovi
    3 tipovi
    Atalanta da pobedi ili igra nerešeno
    3 tipovi

ISTAKNUTI 1X2 TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 2.36 - 16º mar 18:00
Fenomenalna kvota. Real brani 1-0 iz Italije, dosuse treba reci da su imali igraca vise cak 72 minuta i da su do tog jedinog gola stigli na kraju meca al opet ispromasivali su dosta sansi. Ovde Atalanta ide na sve ili nista ali mislim da ce Real upisati jos jednu pobedu.
Tim Real Madrid je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
    Real Madrid 0.00 (AH)
    Nerešeno
    Preko 1.5 gola u 1. poluvreme

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 2.25 - 16º mar 19:23
smatram da postoji jako dobar value na tipu oba daju gol tri plus ili vise. real madrid je u prvome mecu igrao jako lose ali je imao srecu da su zbog crvenog kartona dobili veliku prednost. danas smatram da ce atalanta sigurno zabiti ovde u gostima stoga je over moj izbor
Tim Real Madrid je primio 31-45,46-60 golova u vremenskom intervalu 31-45,46-60 ove sezone
    Real Madrid -1.00 (AH)
    Ispod 3.5 gola
    Tačan rezultat: 0-0
Tim Atalanta je postigao pogodak na 71% utakmica ove sezone
Atalanta prima 1.3 golova na 7 utakmica ove sezone
Atalanta u proseku dobija 1.4 žutih kartona na 7 utakmica ove sezone u ovoj ligi