Atlanta United

NAJBOLJA NEW YORK CITY FC VS ATLANTA UNITED PROGNOZA.

Oba tima postižu pogodak u 1. poluvreme: da
Prognozirano: 5.00 - 21º nov 19:26
Mislim da bi ove ove ekipe večeras trebale da otvore utakmicu veoma efikasno i da vidimo pogon od ove ekipe u toku prvog poluvremena zato što oni igraju veoma efikasno i za moj pojam Ne vidim razlog da ovde ne vidimo otvoreno utakmicu od prvog minuta meča između ovih timova
Tim Atlanta United je postigao pogodak na 71% utakmica na gostujućem terenu ove sezone

Prognozirano: 1.85 - 21º nov 18:57
Gradjani iz Njujorka su u jednom trenutku ozbiljno doveli pitanje svog plasmana u plej of iako su skoro cele sezone proveli na tom mestu. Sad je forma mnogo bolja i favoriti su na ovom mestu ali Atlantu nikad ne smete otpisati. Ocekujem tvrd mec sa ne bas puno golova ali da obe ekipe daju gol na mecu.
NEW YORK CITY FC - ATLANTA UNITEDKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 3.35 - 21º nov 19:27
Nekoliko puta ove sezone sam već ispratio ekipu New York city-ja u toku prvog poluvremena pa to radim i večeras u duelu protiv Atlanta United a koja je takođe jedan veoma efikasan tim i verujem da će uspeti ovde da postignu dosta golova već na otvaranju susreta u prvom poluvremenu
Tim Atlanta United je postigao pogodak na 74% utakmica ove sezone
Atlanta United prima 1.2 golova na 34 utakmica ove sezone
Atlanta United u proseku dobija 1.9 žutih kartona na 34 utakmica ove sezone u ovoj ligi
Tim Atlanta United je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
Tim Atlanta United je primio 76-90 golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
Tim Atlanta United nije izgubio na 6 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
Josef Martinez je najbolji strelac u timu Atlanta United na ovom takmičenju ove sezone sa 12 postignutih golova
Tim New York City FC je postigao pogodak na 88% utakmica na domaćem terenu ove sezone