Austria Lustenau

NAJBOLJA SALZBURG VS AUSTRIA LUSTENAU PROGNOZA.

Salzburg da pobedi bez primljenog gola
Prognozirano: 1.57 - 24. Feb. 15:06
Salzburg je na prvom mestu sa 41 bodom i oni imaju 12 pobeda uz 5 remija i 2 poraza a gol razlika im je 36:12 dok su gosti na zadnjem mestu sa 6 bodova i skorom 1-3-15 a gol razlika im je 10:41. Ocekujem laganu pobedu Salzburga bez primljenog gola.

Prognozirano: 2.27 - 21. Feb. 08:33
Salzburg jed ostavno mora proraditi i ppbjeci Sturmu koji mu je za petama i zaostake samo 2 boda. Lustenau je na posljednjem mjestu i ja mislim da se oni ne mogu spasiti od ispadanja iz lige, Salzburg je za njih veliki kolac i ja mislim da ih ovdje mogu lagano dobiti.
SALZBURG - AUSTRIA LUSTENAUKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 2.20 - 24. Feb. 15:08
Mislim da će domaći tim napadati da će ređati šanse da će stvarati prilike I verujem da će iz neke od akcija doći do gola I do prednosti,verujem da će iz neke od akcija doći do još jednog gola I tako doći do ubedljive prednosti a samim tim I do pobede .

Prognozirano: 1.95 - 24. Feb. 12:57
Salzburg docekuje ekipu Austrije Ludtenau. Po mom misljenju favorit za pobedu na ovom mecu je domacin. Smatram da su kvalitetniji tim od gostiju. Ja bih pokusao sa hendikepom -1 na domaci tim vec na poluvremenu, verujem da ce voditi bar sa 2 gola razlike na poluvremenu. Srecno svima danas . . .
Salzburg prima 0.6 golova na 19 utakmica ove sezone
    Ispod 2 gola

ISTAKNUTI HENDIKEP TIP NAJBOLJI TIP

Salzburg -2.75 (AH)
Prognozirano: 2.40 - 24. Feb. 15:05
Zaista je vreme da Salzburg nekog bukvalno odere i mislim da ce to biti Lustenau. Igraju ne tako dobro domaci i ovaj mec je zbog toga bitan - da se vrati samopouzdanje. Gosti su najslabiji tim lige i zaista nemaju sanse da ovde urade bilo sta, to je jasno i realno.

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 2.20 - 23. Feb. 01:45
slazbur nije dobiio poslednja 2 meca u ligi gdje je bio favorit, bluzu i je sturm i moraju da igraju bolje kao pre. ovdje im dolazi bas lasa ekipa u goste i misli da ce dati dosta golova i krenuti opet na pobjednicki put. moj tip je pp 2 plus golova
Tim Salzburg je prvi postigao pogodak na 74% od 19 utakmica ove sezone
Salzburg u proseku dobija 1.9 žutih kartona na 19 utakmica ove sezone u ovoj ligi
Tim Salzburg je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 46-60 ove sezone
Tim Salzburg je primio 31-45 golova u vremenskom intervalu 31-45 ove sezone