Bali United FC

NAJBOLJA PERSIK VS BALI UNITED FC PROGNOZA.

Preko 2.5 gola
Prognozirano: 1.80 - 5. Feb. 10:17
Veoma zanimljiv meč između dva jako dobra tima ekipa Persik je u sjajnoj formi isto tako sa druge strane gosti takođe se nalaze u jako dobroj formi. Obe ekipe igraju nangok vise pa ovde očekujem da bude veliki broj golova obzirom da ova dva tima postizu veliki broj golova na meču.

Prognozirano: 3.83 - 5. Feb. 08:32
Indonezija Liga 1-24. kolo Persik ce ugostiti Bali Junajted.Dva tima slicnog kvaliteta i trenutne pozicije su im domacini 6. sa 34 osvojena boda,dok gosti su 4. sa osvojenih 41 bodova.Obe ekipe igraju na gol vise i do sada je domacin postigao 37,a primio 29.Gosti su na skoru 37:27.Moje misljnje je da se ovde radi o dve ekipe koje dosta daju a i primaju golova i ja cu probati sa gg u prvom poluvremenu.Srecno svima!

Prognozirano: 2.05 - 5. Feb. 11:17
Mislim da ce ovde prvi deo meca proteci u odmeravanju snaga na terneu i verujem da nece biti golova u nastavku meca ocekujem da e domaci tim krenuti ofanzivnije da ce napadati i verujem da ce iz neke od aklcija dati gol ,mislim da ce golova btii tek u drugom delu meca.

Prognozirano: 6.50 - 5. Feb. 08:38
Kao sto sam i malopre pomenuo dva tima koja igraju ofanzivan fudbal i na gol vise u ovaj mec ulaze podjednakih sansi za osvajanje sva tri boda.Domacin je u proslom kolu odigrao 1:1,dok je gostuju ekipa odigrala 0:0.Danas ocekujem da obe ekipe od starta igraju otvoreno i ofanzivno i u slucaju brzog gola jedne od ekipa da vec u prvom poluvremenu mozemo videti dosta gola na semaforu.
Persik prima 1.3 golova na 23 utakmica ove sezone
    Persik da pobedi ili igra nerešeno

TIP ZA OPREZNE NAJBOLJI TIP

Bali United FC +0.25 (AH)
Prognozirano: 1.75 - 5. Feb. 11:14
Persik i Bali ce se danas sastati u ovom dvoboju indonezijske nogometne lige. Do sada su u sezoni odigrali isti broj mečeva a Bali je osvojio cak 7 bodova vise od svojih danasnjih protivnika pa mi je ovdje najbolja oklada za odigrati to da ce Bali biti pobjednik susreta na kraju uz +0.25 AH
Persik u proseku dobija 1.9 žutih kartona na 23 utakmica ove sezone u ovoj ligi
Tim Persik je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 46-60 ove sezone
Tim Persik je primio 31-45 golova u vremenskom intervalu 31-45 ove sezone
Tim Persik nije izgubio na 5 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
Tim Persik nije izgubio na 5 uzastopnih utakmica na domaćem terenu u ovom takmičenju
Poslednji put kad je tim Persik igrao protiv ovog protivnika na ovom turniru, konačni rezultat je glasio 1-1