Madrid Femenino

NAJBOLJA BARCELONA VS MADRID FEMENINO PROGNOZA.

Barcelona -4.00 (AH)
Prognozirano: 1.90 - 6º giu 09:17
Barselona je neverovatno jaka vec neko vreme i mislim da nece imati nikakav problem da dobiju ovo sa 4-0 ili 5-0, pa i vise. Previse je to jak tim, i nedavno su u finalu Lige Sampiona dobili cak i jaki Chelsi sa 4-0. Madrid su dobili 4-0 u kupu pre par dana.

Prognozirano: 1.80 - 6º giu 08:49
Sastaju se barselona i Madrid femenino, barsa je na ovom mecu apsolutni favorit, u prvom poluvremenu mislim da ce biti puno golova, zato sam igrao više od 2 gola prvo poluvreme jer smatram da to moze vrlo lako doci na ovom mecu danas posto je razlika u kvalitetu ogromna izmedju ove dve ekipe.
BARCELONA - MADRID FEMENINOKO ĆE POBEDITI?
Tim Barcelona je prvi postigao pogodak na 79% od 29 utakmica ove sezone
Više od 2.5 gola je postignuto na 90 % od 29 utakmica ekipe Barcelona ove sezone na ovom takmičenju
Tim Barcelona je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 76-90,31-45,16-30 ove sezone
Tim Barcelona je primio 76-90 golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
Najčešći rezultati tima Barcelona na poluvremenu/na kraju su pobeda/poraz (14/14) ove sezone na domaćem terenu
Najčešći rezultati tima Barcelona na poluvremenu/na kraju su pobeda/pobeda (26/29) na ovom takmičenju ove sezone