Salzburg

NAJBOLJA BAYERN MUNICH VS SALZBURG PROGNOZA.

Preko 5.5 gola
Prognozirano: 5.00 - 8e mar 16:40
Bayern Munich je propusto prvi mec sa Salzburg i zavrsio samo 1 - 1, sad ima i te kakve sanse za pobedu, mora da se iskupi, al Salzburg nece da da pobedi toliko lako, tako da mislim da videcemo akciju sa obe strane, ja cu igrati vise od 5.5 gol.

Prognozirano: 1.67 - 7e mar 11:55
Ovo je revans mec i Bayern je naravno favorit po svemu prikazanom, ipak nece imati lak zadatak, pa ce mec biti izuzetno zanimljiv. Bayern je u poslednje vreme u padu forme, jedva su izvukli remi u prvom mecu protiv Salzburga imaju neke kikseve i u domacem prvenstvu, pa sto pre moraju da dizu formu pred nastavak jer im sada slede jako bitni mecevi, Salzburg ukoliko zeli prolaz morace da postigne gol za pocetak, ipak mislim da se nece previse otvarati s obzirom da to Bayern lako kaznjava, ipak mislim da ce Bayern odigrati onako kako zna i da ce rutinski proci u naredno kolo.

Prognozirano: 3.10 - 8th Mar 18:58
Fudbal Liga sampiona mec izmedju Bajerna Iz Minehena i Salzburga . Prosli mec je bio 1 1 ali je Bajern bio dosta bolji sada igraju kuci , i ocekujem da vec na poluvreme zavrse posao i da povedu sa najmanje 2 razlike na mecu. Srecno ko ce da prati ovo.

Prognozirano: 9.00 - 8th Mar 10:55
KOliko god da je ovde Bayern favorit jednostavno mislim da ce gosti itekako imati svojih sansi na mecu i ocekujem dosta ravnopravno prvo poluvreme gde bi oba tima mogla do gola te ocekujem da na kraju prvog poluvremena vidimo tacan rezultat od 1:1 a kvota za ovaj tip je odlicna. Srecno!

Prognozirano: 1.25 - 8th Mar 11:21
Bajern trenutno ne nalikuje prepoznatljivoj mašineriji koja uteruje strah u kosti. Videlo se to u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona kada ga je Salcburg u Austriji do 90. minuta držao na ivici poraza. Ali jedan od najmoćnijih evropskih klubova je u 90. minutu preko Kingslija Komana, uveo svoj brod u mirniju luku pred revanš na Alijanc areni.
Tim Bayern Munich je prvi postigao pogodak na 71% od 7 utakmica ove sezone
    Robert Lewandowski postiže bilo kad
    Ispod 3.75 gola
    Bayern Munich -1.50 u 1. poluvreme (AH)

ISTAKNUTI 1X2 TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.25 - 8th Mar 10:47
Bayern Munich dugo nije osvojio ligu sampiona ali je redovno ucesnik cetvrtfinala Lige Sampiona. Veceras bi trebao da pobedi mada ga i nula nula vodi u dalji rang takmicenja. Sa obzirom da nemci igraju 90 minuta trebalo bi da pobedi Bayern Munich. Moja prognoza je pobeda Bayern Munich-a sa izvesnom rezervom.
Bayern Munich u proseku dobija 1.6 žutih kartona na 7 utakmica ove sezone u ovoj ligi
    Bayern Munich (-1) (EH)
    Preko 2.5 gola
    Ispod 1.5 gola u 1. poluvreme

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.97 - 8th Mar 17:27
Dosta je realno ocekivati brdo golova veceras u Minhenu i ja cu da pokusam. Bajern je sila i zaista veoma jak tim, mada se ja ne bih iznenadio da i gosti ovde daju bar gol, uz malo srece i dva. Svakako su bar 4 gola odlican izbor i ja cu da pokusam.
Više od 2.5 gola je postignuto na 86 % od 7 utakmica ekipe Bayern Munich ove sezone na ovom takmičenju
    Oba tima postižu pogodak u 2. poluvreme: da
    Bayern Munich -4.00 (AH)
Tim Bayern Munich je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
    Kingsley Coman postiže bilo kad
    Tačan rezultat u 1. poluvreme: 2-0
    Poluvreme / Kraj utakmice će se završiti sa X/1
Tim Bayern Munich je primio 61-75 golova u vremenskom intervalu 61-75 ove sezone
Najčešći rezultati tima Bayern Munich na poluvremenu/na kraju su pobeda/pobeda (5/7) na ovom takmičenju ove sezone
    Preko 3 gola
    Tačan rezultat: 0-0
    Bayern Munich -1.75 (AH)
Poslednji put kad je tim Bayern Munich igrao protiv ovog protivnika na ovom turniru, konačni rezultat je glasio 3-1