Eintracht Frankfurt

NAJBOLJA BAYERN MUNICH VS EINTRACHT FRANKFURT PROGNOZA.

Preko 3.5 gola
Prognozirano: 1.84 - 6. juni 09:21
Mislim da nema dileme da je ekipa Bajern Minhena mnogo jaca trenutno od Ajntrahta, ali one su vec osvojile titulu i mogu da odigraju veoma opusteno danas. Ja ocekujem jedan opusten duel ovde i da ce biti golova, pa cemo da vidimo sta ce biti. Over je i vise nego ok.
Tim Bayern Munich je postigao pogodak na 100% utakmica na domaćem terenu ove sezone

Nema utakmica

BAYERN MUNICH - EINTRACHT FRANKFURTKO ĆE POBEDITI?
Tim Bayern Munich je prvi postigao pogodak na 71% od 21 utakmica ove sezone
Više od 2.5 gola je postignuto na 76 % od 21 utakmica ekipe Bayern Munich ove sezone na ovom takmičenju
Tim Bayern Munich je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 31-45 ove sezone
Tim Bayern Munich je primio 61-75 golova u vremenskom intervalu 61-75 ove sezone
Najčešći rezultati tima Bayern Munich na poluvremenu/na kraju su pobeda/poraz (8/10) ove sezone na domaćem terenu
Najčešći rezultati tima Bayern Munich na poluvremenu/na kraju su pobeda/pobeda (17/21) na ovom takmičenju ove sezone