Beerschot

NAJBOLJA KV MECHELEN VS BEERSCHOT PROGNOZA.

Preko 2.5 gola u 1. poluvreme
Prognozirano: 6.00 - 6th Feb 13:40
Sto se tice ovog meca ja cu da pokusam sa jos jednim tipo sa obzirom da imam jos 4 unita, vec sam rekao da ocekujem dosta golova ovde sa obzirom da i jedan i drugi tim igraju veoma efikasan fudbal i moja druga opklada je preko 2.5 golova u prvih 45 minuta. Srecno ko prati!
Tim Beerschot je postigao pogodak na 73% utakmica na gostujućem terenu ove sezone

Prognozirano: 1.67 - 6th Feb 12:47
Jedan od nekoliko meceva koji su nam danas na programu iz prve lige Belgijskog fudbala jeste i mec izmedju domace ekipe Mehelena koja ce na svom terenu kao blag favorit da doceka tim Bersota. Verujem da ce ovo biti jako zanimljiva utakmica jer ova dva tima kad igraju uglavnom bude dosta pogodaka.

Prognozirano: 1.35 - 6th Feb 13:51
KV Mehelen ce danas na domacem terenu biti domacin ekipi Birsota. Mislim da cemo imati dosta kvalitetnu utakmicu kojom ce vladati domacin ali svakako ocekujem i nalete gostiju, pa sam iz tog razloga odlucio da tipujem na golove i to ne manje od 1 postignutog gola u prvom delu igre.

Prognozirano: 4.20 - 6th Feb 13:38
Ovde imamo mec izmedju dva tima koja igraju veoma efikasan fudbal gosti imaju uzasnu odbranu dok domacini nisu nista bolji i ja verujem da ce ovo da bude otvoren mec od prvog minuta sa puno prilika na obe strane i ja cu da probam sa ovom opkladom GG prvo pol. Srecno ko prati!
    Oba tima postižu pogodak u 2. poluvreme: da
    Poluvreme / Kraj utakmice će se završiti sa 2/1
Beerschot u proseku dobija 2.2 žutih kartona na 24 utakmica ove sezone u ovoj ligi
    Poluvreme / Kraj utakmice će se završiti sa X/1
    Kerim Mrabti postiže bilo kad
Tim Beerschot je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
Tim Beerschot je primio 31-45 golova u vremenskom intervalu 31-45 ove sezone
Najčešći rezultati tima Beerschot na poluvremenu/na kraju su poraz/poraz (8/11) u ovom takmičenju na gostujućem terenu
Marius Noubissi je najbolji strelac u timu Beerschot na ovom takmičenju ove sezone sa 4 postignutih golova
Tim KV Mechelen je postigao pogodak na 92% utakmica na domaćem terenu ove sezone