Juventus

NAJBOLJA BENFICA VS JUVENTUS PROGNOZA.

Benfica -0.25 (AH)
Prognozirano: 1.86 - 25. Okt. 16:54
Ja iskreno mislim da bi ovde ekipa domaćina trebala veoma lako da izađe na kraj sa njihovim današnjim protivnikom a ujedno i gostom ovog susreta koji na ovaj duel dolazi u znatno oslabljenom sastavu i zaista ne vidim razlog da se ovde ekipa domaćina oklizne u duelu sa timom koji je u ovom trenutku dosta zaostaje po pitanju i igre ali i same forme.

Prognozirano: 4.60 - 24. Okt. 18:44
benfica je odradila dobar posao pobjedom u Torinu i sada su direktoj borbi cak i za 1 mjesto u grupi. Juve dosta lose odigrao grupnu fazu i verovatno nastavlja sezonu u Ligi evrope gdje su ponovo jaki protivnici, Ocekujem otvoren duel jer juve nema sta da brani i gg do poluvremena je moj izbor.

Prognozirano: 3.80 - 25. Okt. 18:18
U prvo meču ova dva rivala Benfika je pokazala svoj kvalitet i pobedila, sadl druge strane u prethodnom kolu Juventus je poraźen od Haife gde je sebi umnogome upropastio sebi šanse za prolazak. Tako daako veceras ne naprave iznenadjenje, mogu da pakuju kofere, jer posleenji meč sa Parizom u ovom stanju nemaju sta da traze. Stoga 2 jedino resenje za njih

Prognozirano: 14.50 - 25. Okt. 09:55
Po meni su gosti daleko bolji i kvalitetniji tim i verujem da ce od pocetka meca pokazati da ce ici na pobedu,mislim da ce krenuti jako ofanzivno da ce redjati sanse i prilike i verujem da ce iz neke od akicja dati gol,mislim da ce do kraja prvog dela meca gosti uspeti da daju bar jos ejdan gol.

Prognozirano: 1.25 - 25. Okt. 17:51
Benfica će igrati kod kuće protiv Juventusa u Ligi šampiona.Benfica nije izgubila u pp u poslednjih pet mečeva protiv gosta.Benfica je bila bolja u prva četiri meča u ovoj grupi,ulazi kompletnija u ovaj meč i treba očekivati da ostane neporažena u prvom poluvremenu ovog meča,ali i posle 90 minuta ovog meča.
    Prvi gol u izmedju 11" i 20"
    Benfica da pobedi bez primljenog gola
    Benfica -0.75 (AH)

ISTAKNUTI 1X2 TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 2.20 - 25. Okt. 17:27
Benfica na svom terenu je odlična i paše joj Juventus, i kad je tako ovo je meč koji će da bude pobjeda domačina i to je moguće da je uvjerljivo što je mogućnost koja je super za igrati na pobjedu i da će ovo da bude jedan realan tip i ideno jako

Prognozirano: 4.25 - 25. Okt. 09:52
Ja mislim da ce gosti ovde krenuti jako ofanzivno da ce redjati sanse i prilike i verujem da ce iz neke od akcija dati gol,mislim da ce do kraja prvog dela meca gosti zaigrati daleko bolje da ce btii bolji tim i verujem da ce dati bar jos jedan gol i doci do pobede.
Tim Benfica je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 31-45 ove sezone
    Nerešeno - Benfica (+1) (EH)
    Nerešeno - Benfica (+2) (EH)

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Preko 2.5 gola u 1. poluvreme
Prognozirano: 8.00 - 25. Okt. 11:18
Benfica je ekipa koja igra pred svojim navijacima veceras protiv Juventusa i zanimljivo oni s uvec slavili u prvom mecu u gostima protiv Juvea sa 1:2 a tada smo videli po gol oba tima u prvom poluvremenu.Kako je Benfica bas ofanzivna kada igra kuci a i gosti moraju da idu na pobedu ukoliko zele top 2 onda ovde vidim veoma efikasan mec sa 3+ golova u prvom poluvremenu. Srecno!
Tim Benfica je primio 31-45 golova u vremenskom intervalu 31-45 ove sezone
Tim Benfica nije izgubio na 9 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
    Ispod 0.5 gola
    Ispod 2 gola
Tim Benfica nije izgubio na 4 uzastopnih utakmica na domaćem terenu u ovom takmičenju
Goncalo Ramos je najbolji strelac u timu Benfica na ovom takmičenju ove sezone sa 4 postignutih golova