Lorient

NAJBOLJA BORDEAUX VS LORIENT PROGNOZA.

Oba tima postižu pogodak : da
Prognozirano: 1.73 - 14. Maj 18:05
Današnjem domaćinu je ostala samo nada da mogu da opstanu u elitnom delu i oni bi morali da pobede u preostala dva kola uz to da Metz i St. Etienne izgube u svim utakmicama do kraja. Teško da će to biti epilog koji će se desiti ali ja očekujem i ovog puta golove na utakmici današnjeg domaćina koji ima solidan napad ali katastrofalnu odbranu. Srećno!

Prognozirano: 3.82 - 13. Maj 21:48
Bordo i Lorient igraju ovde dosta bitan mec jer je ostalo samo 2 kola do kraja lige a Bordou treba cudo da bi opstali ali ipak jos uvek imaju sanse do sa druge strane Lorient ima 3 boda vise od zone ispadanja tako da ovde ocekujem mec na gol vise jer oba tima imau ocajne odbrane i mislim da ce ovde obe ekipe postici po gol u prvom poluvremenu meca .Srecno!

Prognozirano: 1.94 - 14. Maj 17:59
Predzadnje kolo francuske lige borba za opstanak izmedju Bordeaux i Lorient ocekujem da ovde prsti na sve strane i jedni i drugi moraju po pobjedu ocekuje se otvoren mec moraju obe ekipe ofanzivno od prve minute nema vise kalkulacija u pitanju je opstanak u prvoj ligi francuske veliki ulog .

Prognozirano: 6.00 - 13. Maj 21:49
Kao sto svi znamo Bordo ovde mora da pobedi jer samo tako mogu jos da se nadaju opstanku u ligi te ocekujem ovde veoma efikasan emc domacina od samog starta meca dok sa druge strane i Lorient ce gledati da uzme neki bod te ocekujem veoma efikasan susret i to sa 3 gola u prvom poluvremenu. Srecno!
Bordeaux prima 2.4 golova na 36 utakmica ove sezone

TIP ZA OPREZNE NAJBOLJI TIP

Preko 1.5 gola
Prognozirano: 1.19 - 14. Maj 09:47
Mec pretposlednjeg kola u sezoni. Bordo ce cini se biting u drugoj ligi iduce sezone Mada teorija is I dalje drzi u igri da mogu bit bar treci sa donjeg dela table za baraz dvomec za opstanak. Gost Ima samo tri.boda.vise u borbi za opstanak,oba time igraju na gol vise,tip je 2+ golova.
    Preko 3 gola
    Preko 3.75 gola
    Bordeaux da pobedi ili igra nerešeno
Bordeaux u proseku dobija 2.4 žutih kartona na 36 utakmica ove sezone u ovoj ligi
Tim Bordeaux je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 76-90,46-60,16-30 ove sezone
Tim Bordeaux nije pobedio na 5 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
Poslednji put kad je tim Bordeaux igrao protiv ovog protivnika na ovom turniru, konačni rezultat je glasio 2-1
Ui-Jo Hwang je najbolji strelac u timu Bordeaux na ovom takmičenju ove sezone sa 11 postignutih golova