Traeff

NAJBOLJA BRATTVAAG VS TRAEFF PROGNOZA.

2. poluvreme će imati najviše golova
Prognozirano: 1.95 - 11. Nov. 11:02
Svi dobro poznaje mo ova dva tima i dva rivala izmedju brattvag i traef s obzirom na to da ce prvo poluvrijeme bit lose mislim da bi drugo trebalo biti ljepse za gledat i mislim da bu trebalo biti sa dosta golova i mislm da vecerasnji pobjednik to jest danas nji bratvag

Prognozirano: 3.15 - 11. Nov. 11:11
Ova utakmica između ova dva kluba ce biti jako zanimljiva i intenzivna i napeta te nam preostaje samo da uzivamk u pas igri kroz svih 90 minuta domaćin ima prednost domaćeg terena i zbog publike koja ce ih sigurno voditi do kraja utakmice. Sretno svima i neka bolji pobijedi .
Brattvaag prima 1.6 golova na 25 utakmica ove sezone
Tim Brattvaag je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
Tim Brattvaag je primio 31-45 golova u vremenskom intervalu 31-45 ove sezone
Tim Brattvaag je postigao pogodak na 10 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
Tim Brattvaag nije izgubio na 10 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
Tim Brattvaag nije izgubio na 5 uzastopnih utakmica na domaćem terenu u ovom takmičenju
Poslednji put kad je tim Brattvaag igrao protiv ovog protivnika na ovom turniru, konačni rezultat je glasio 2-5
Sondre Sandnes Beite je najbolji strelac u timu Brattvaag na ovom takmičenju ove sezone sa 9 postignutih golova