Brentford

NAJBOLJA NORWICH VS BRENTFORD PROGNOZA.

Poluvreme / Kraj utakmice će se završiti sa 2/X
Prognozirano: 16.75 - 3. Mar. 16:49
Brentford bi traboa da bude bolji u prvokm poluvremenu i da je ovo prlez koji je na kraju nerijšen što je i više nego odlično za igrati i ako ej tako to je super mogućnost i da je to meč koji će da bude jako dobar za tipovati i idemo jako na ovo

Prognozirano: 1.75 - 2. Mar. 23:29
Ovo će po mom mišljenju biti jedan jako zanimljiv meč iz razloga što će se sukobiti prvi i drugi tim na tabeli. Obe ekipe su u jako dobroj formi i obe igraju dobar nogomet. Moje mišljenje je da će oba tima zabiti po barem jedan pogodak u ovome meču. Posljednji susret ove dvije ekipe završen je rezultatom 1 : 1. Slično nešto očekivam i ovaj put.

Prognozirano: 3.50 - 3. Mar. 16:48
Meč koji je jako zanimljiva za tipovati i da je ovo meč koji će da bude super za igrati ida je ovo neriješno a ako je tako to je meč koji je jako zanimljiva za igrati i da će da bud 1-1 što je optimalno i da preez poluvrijem kraj bude u igri

Prognozirano: 4.60 - 3. Mar. 15:09
Veliki pozdrav svima ispred nas je jedan jako zanimljiv meč mislim da cemo svi uživati u ovom susretu, sastaju se norwitch i bretford oba daju u prvom poluvremenu moguce je dvije dobre ekioe igraju sretno svima koji prate ovaj tip ja mislim da ovo moze da dodje tako da sretno i LP
Norwich prima 0.8 golova na 33 utakmica ove sezone

ISTAKNUTI 1X2 TIP NAJBOLJI TIP

Nerešeno
Prognozirano: 3.50 - 3. Mar. 14:42
Susret između domaćeg tima Norwich i gostujućeg tima Brentford ovo je veliki derbi oba tima su u vrhu tabele domacin je lider gost odma iza njih prosli duel tamo su igrali nerešeno mislim da ce i sad tako da bude jer domacin je jaci a bod im odgovara u ovoj situaciji

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Ispod 2.5 gola
Prognozirano: 2.03 - 3. Mar. 01:37
poslednji njihobv mes zavrsen je nereseno sa malo golova 1-1 sada gledavsi neke utakmice domacina gde se mucio mislim da i gosti nece zapinjati tako da mirno ce ici na malo golova zato tipujem ispod2,5 vredi probati ovu kombinaciju dsrecno b bb b b b bb nnn n n n n nn n n n n n n nn
Norwich u proseku dobija 1.4 žutih kartona na 33 utakmica ove sezone u ovoj ligi
Tim Norwich je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
Tim Norwich nije izgubio na 5 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
Tim Norwich nije izgubio na 14 uzastopnih utakmica na domaćem terenu u ovom takmičenju
Poslednji put kad je tim Norwich igrao protiv ovog protivnika na ovom turniru, konačni rezultat je glasio 1-0
Teemu Pukki je najbolji strelac u timu Norwich na ovom takmičenju ove sezone sa 18 postignutih golova