Lyon

NAJBOLJA BRONDBY IF VS LYON PROGNOZA.

Brondby IF da pobedi
Prognozirano: 3.65 - 25th Nov 14:10
mislim da bi se ovdje moglo dogoditi mini iznenađenje. naime brondby je trenutno u super formi jer u zadnjih 5 utakmica jer ima 4 pobjede, a zadnja je bila pobjeda u gostima kod midtyjllanda nakon mini preokreta. što se tiče ove tekme, mislim da će brondby dobiti ovo na kraju.

Prognozirano: 2.10 - 25th Nov 11:44
Izuzetno vazan mec za domacina koji ovde u najmanju ruku treba da osvoji bod ukoliko bi imao sanse za top 3 u grupi dok su gosti vec obezbedili prvu poziciju na tabeli sa 4 pobede iz 4 meca.Ocekujem ovde opreznu igru domacina u startu meca i prvo poluvreme na mali broj golova, 0 ili 1 gola maksimalno dok u drugom poluvremenu ocekujem da se mec otvori bas kao u prvom susretu ove dve ekipe kada je Lyon slavio 3:0 i sva 3 gola smo videli u drugom poluvremenu.Srecno!

Prognozirano: 1.81 - 25th Nov 19:25
moj tip ovde bice over 2,5 golova u regularnom delu meca. Lion se nalazi na 1. mestu dok je Brondbi na poslednjem mestu i ovaj mec im ne znaci nista pa mogu igrati bez ikakvog pritiska. Mislim da ce obe ekipe uci u mec opusteno i ja ocekujem bar 3 gola u regularnom delu
    Preko 1.5 gola u 1. poluvreme
    Preko 2 gola
    Oba tima postižu pogodak : ne

TIP ZA SMELE NAJBOLJI TIP

Poluvreme / Kraj utakmice će se završiti sa 1/1
Prognozirano: 6.38 - 25th Nov 14:11
nakon 2 pobjede u nizu, lyon je teško nastradao u zadnjoj utakmici u gostima kod rennes s 1-4 pa tako imaju 2 poraza u zadnje 4 tekme. u prvoj međusobnoj lyon je dobio s 3-0 no ovoga puta mislim da će im se brondby osvetiti za taj poraz i to s prijelazom.
Brondby IF u proseku dobija 1.3 žutih kartona na 4 utakmica ove sezone u ovoj ligi
    Preko 1.75 gola
    Preko 0.5 gola u 1. poluvreme
    Poluvreme / Kraj utakmice će se završiti sa 1/2

TIP ZA OPREZNE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.81 - 25th Nov 17:10
Sjajn mec nas ocekuje u Danskoj.Lion je veliki favorit ali kada pogledamo da su oni vec prosli u narednu fazu i da im ovaj mec i nije od velikog znacaja veoma je moguce da Bronbi ima velikih sanši da ostane u borbi za narednu fazu.Stoga sam i izabrao tip tri plus
Manje od 2.5 gola je postignuto na 75 % od 4 utakmica ekipe Brondby IF u ovom takmičenju ove sezone

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Preko 2.75 gola
Prognozirano: 1.99 - 25th Nov 16:05
Mislim da je i vrapcima na grani jasno da je ekipa Liona mnogo jaca od rivala, ali to ce trebati da dokazu na terenu. Brondbi je igrao dosta dobro u svojoj ligi u prethodne 2 nedelje i svakako ce dati bar gol ovde. Mislim da je over veoma realan i ja cu probati.
Tim Brondby IF je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 61-75,76-90,46-60,31-45,16-30,0-15 ove sezone
    Ispod 1.5 gola u 1. poluvreme
Tim Brondby IF je primio 76-90,61-75,16-30 golova u vremenskom intervalu 76-90,61-75,16-30 ove sezone