Jamaica

NAJBOLJA CANADA VS JAMAICA PROGNOZA.

Preko 2.5 gola
Prognozirano: 1.86 - 21. Nov. 22:53
Kanada ce u revansu ugostiti Jamajku u mecu gde nas ocekuje jako dobar fudbal i nadam se dosta golova. U prvom mecu je Kanada slavila kao gost sa 2:1 a inace Jamajka igra jako otvoreno sa dosta golova pa je za ocekivati da i danas vidimo makar 3 gola ako ne i vise.

Prognozirano: 1.53 - 21. Nov. 20:23
Ova utakmica između ova dva kluba ce biti jako zanimljiva i intenzivna i napeta te nam preostaje samo da uzivamk u pas igri kroz svih 90 minuta obe ekipe su jake i imaju veoma jak roster i mozemo se nadati samo dobroj utakmici sretno svima i neka bolji pobijedi. Stetno

Prognozirano: 6.00 - 21. Nov. 23:02
Ovdje ćemo pokušati sa minutom prvog gola i kontam da bi moglo upaliti jer ce Kanada pritiskati i zeljeti ce vec u startu da dodje do zelene prednosti koju ce kasnije samo povećavati. Zato mislim da bi mogao pasti gol u ovom vremenskom razmaku jer se desavalo da ekipe izdrze pritisak do 20 min susreta
Jamaica prima 1.6 golova na 5 utakmica ove sezone
Više od 2.5 gola je postignuto na 80 % od 5 utakmica ekipe Jamaica ove sezone na ovom takmičenju
Tim Jamaica je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 61-75 ove sezone
Tim Jamaica je postigao pogodak na 15 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
Tim Jamaica nije izgubio na 7 uzastopnih utakmica na gostujućem terenu u ovom takmičenju
Tim Jamaica je postigao 1 golova u 5 utakmica na ovom takmičenju u intervalu od 1. do 15. minuta
Tim Jamaica je postigao 0 golova u 5 utakmica u ovom takmičenju u intervalu od 31. do 45. minuta