CD Jaguares

NAJBOLJA DEPORTIVO PASTO VS CD JAGUARES PROGNOZA.

Bez nerešenog rezultata u 2. poluvreme
Prognozirano: 1.57 - 5. Feb. 22:08
Domaćin nije bio mnogo slabiji u prethodnom delu ove sezone,bio je nešto efikasniji,pa bi trebao i iskoristiti domaći teren da dođe do pobede u drugih 45 minuta ovog meča.Bilo je pobednika u dp u sva tri prethodna meča domaćina ove sezone,pa nerešen rezultat ne treba očekivati i u dp ovog meča.
Poslednji put kad je tim Deportivo Pasto igrao protiv ovog protivnika na ovom turniru, konačni rezultat je glasio 1-0

Prognozirano: 1.95 - 5. Feb. 13:05
Deportivo Pesto i Jaguares ce danas igrati u ovom susretu kolumbijske prve nogometne lige. Imamo domaci tim koji ima i nesto pobjeda u posljednje vrijeme dok gosti ne mogu bas nista napraviti na terenu cijelu ovu sezonu. Tako da mislim da je domaci tim bolji i da bi ovo bila najbolja oklada za odigrati.
DEPORTIVO PASTO - CD JAGUARESKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 6.50 - 5. Feb. 21:58
Kao sto sam malopre rekao Pasto je u poslednje vreme dobijao Jaguares na svom stadionu,rezultati su bili 2:1,4:0 i 1:0.Veceras ocekujem dobru igru rivala i u slucaju prvog postignutog gola na mecu mozemo videti pravu goleadu.Zato cu ja probati opciji gg u prvom poluvremenu.Verujem da nas ocekuje interesantan mec izmedju ovih timova
    Ispod 2.5 gola
    Push
    Ispod 2.25 gola

TIP ZA SMELE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 3.50 - 5. Feb. 21:54
Kolumbijska liga dva tima koja igraju na gol vise ,favorit na papiru je domaca ekipa mada ja mislim da su obe ekipe slicnog kvaliteta i ja od njih veceras ocekujem dosta sansi i golova.Kada se radi o gostovanjima Jagiaresa Pastu u poslednja tri medjusobna duela dobijao je vecerasnji domacin.S'obzirom da je tek pocetak sezone i da ekipe jos nisu uigrane ja ocekujem vec u prvom bar dva gola i opcija gg u prvom poluvremenu mislim da se isplati na njih.

TIP ZA OPREZNE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.95 - 5. Feb. 20:05
U okviru lige _PRIMERA A - APERTURA - 4. KOLO, sastaju se ekipa Deportivo Pasto koja se nalazi na 15. mestu na tabeli i ekipa CD Jaguares koja se nalazi na 13. mestu na tabeli. Domaca ekipa je od poslednjih 5 utakmica na domacem terenu 2 puta pobedio. Gost je na poslednjih 5 utakmica u gostima 3 puta izgubio.