CD Jaguares

NAJBOLJA TOLIMA VS CD JAGUARES PROGNOZA.

2. poluvreme će imati najviše golova
Prognozirano: 2.20 - 15. Feb. 22:31
Mislim da ce biti tvrd i neizvestan mec,verujem da ce rvi deo meca proteci u odmeravanau snaga na terenu i verujem da nece biti golova u nastavku meca ocekujem da ce domaci tim uspeti da iz neke od akcija da gol i verujem da ce dati gol i tako doci do pobede.

Prognozirano: 3.40 - 15. Feb. 20:05
Tolima ima visoke ambicije ove sezone i svakako da je veceras veliki favorit da pobedi.Trenutno su 3.tim.na tabeli i u slucaju pobede izjednacice se sa Juniorem na poziciji 1.Sa obzirom da joj dolazi jako interesantan tim Jaguares koji je nepredvidiv i koji ume da iznenadi rivala ja ocekujem u svakom slucaju jedan zanimljiv mec izmedju njih.Sve u svemu ocekujem efikasan mec i zato tipujem vec u prvih 45 minuta preko 1.5 golova.Srecno svima!

Prognozirano: 2.23 - 15. Feb. 20:23
Tolima je u dosta dobrom ritmu trenutno sa 3 pobjede i 1 remi u zadnja 4 meca i defiunitivno da njima pripada uloga velikog favorita na ovom mecu,, jaguares sa druge strane igra dosta cvrsto u zadnje vrijeme ali definitivno prilika d avidimo bar malo efikasniju utakmicu od prosjeka, sretno
Tolima prima 1.2 golova na 5 utakmica ove sezone
    Nerešeno - Tolima (-1) (EH)
    Ispod 2.5 gola
    Oba tima postižu pogodak u 1. poluvreme: da

TIP ZA SMELE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 6.50 - 15. Feb. 20:08
Sto se tice ova dva efikasna tima favorit je kao sto sam rekao Tolima i po mom misljenju iako su veliki favoriti mozemo ocekivati interesantan i efikasan mec sa dosta golova.Generalno obe ekipe igraju na gol vise i pravo bi bilo iznenadjenje da ih ne bude veceras.Ocekujem otvoren mec ,ocekujem da gosti prvi postignu gol i vec do poluvremena ocekujem bar jedan gol favorita na ovom mecu Tolimu.
    Preko 0.5 gola
Tolima u proseku dobija 2 žutih kartona na 5 utakmica ove sezone u ovoj ligi
Tim Tolima je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 76-90,31-45,0-15,46-60 ove sezone
Tim Tolima je primio 31-45,61-75 golova u vremenskom intervalu 31-45,61-75 ove sezone
Tim Tolima je postigao pogodak na 6 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
Tim Tolima nije izgubio na 4 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
Tim Tolima je prvi postigao pogodak na 71% od 7 utakmica sa ovim protivnikom u prethodnih 5 sezona
Poslednji put kad je tim Tolima igrao protiv ovog protivnika na ovom turniru, konačni rezultat je glasio 1-1