Luqueno

NAJBOLJA CERRO PORTENO VS LUQUENO PROGNOZA.

Oba tima postižu pogodak : da
Prognozirano: 2.15 - 18 Oct 21:25
Pocela je i Clausura i Primeri Paragvaja a sastaju se u 1. kolu ekipa Cerro Porteno i ekipa Luqueno Luqueno je u poslednje dva gostovanja ovdje uspio da zatrese mrezu ekipe Cerro Portenoa a i u ranijim sezonama su znali ovdje cesto da postignu gol Ocekujem ovdje na startu sezone da i gosti daju maksimum protiv favorizovanog domacina pa je moj tip oba tima daju gol

Prognozirano: 8.20 - 18 Oct 18:50
mec u okviru prve lige paragvaja i ujedno prvo kolo se igra, zanimljiv ce ovobiti duel, gosti zaista nisu izgledali lose na kraju prosle sezone i mogli bi ovde namuciti dosta domacina. ovde tipujem na pobjedu gostiju u prvom poluvremenu ovog susreta po ovoj odlicnoj kvoti , sretno svima torento33

Prognozirano: 4.50 - 18 Oct 22:34
cero porteno mora opravdati ulogu velikog favorita tako sto ce od samog starta meca krenuti ofanzivno ka golu gostiju i ako u toj ranoj fazi meca postigne gol onda ce do poluvremena imati prednost bar dva gola sa kojim ce gotovo sigurno upisati tri nova boda u trci za visoki plasman u ovoj ligi

TIP ZA SMELE NAJBOLJI TIP

Tačan rezultat u 1. poluvreme: 1-1
Prognozirano: 10.00 - 18 Oct 18:54
3 analiza za ovaj mec u kojem tipujem na tacan rezultat u prvom poluvremenu 1-1, mislim da bi gosti mogli iznenaditi ranim pogotkom ovde ali jako tesko ce uspjeti sacuvati prednost do kraja pol, to su naravno samo pretpostavke i nista nije nemoguce pa i to da se desi , sretno
Tim Luqueno je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 46-60 ove sezone

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Preko 2.5 gola u 1. poluvreme
Prognozirano: 7.25 - 18 Oct 22:32
cerro poretno je veliki favorit i ovo bi mogao da bude jedan od onih meceva na kome se ne postavlja pitanje pobednika vec samo koliko ce golova biti razlika, a ako u ranoj fazi prvg dela igre padne gol ,onda ce ih u prvom pol biti bar dva tri sigurno
Tim Luqueno je primio 31-45 golova u vremenskom intervalu 31-45 ove sezone
Isidro Pitta je najbolji strelac u timu Luqueno na ovom takmičenju ove sezone sa 7 postignutih golova
Tim Cerro Porteno je postigao pogodak na 91% utakmica na domaćem terenu ove sezone