Melbourne Victory

NAJBOLJA CHIANGRAI UNITED VS MELBOURNE VICTORY PROGNOZA.

Poluvreme / Kraj utakmice će se završiti sa X/1
Prognozirano: 9.00 - 30. Nov. 09:30
Ovdje imamo utakmicu u AFC Ligi Sampiona gdje ce ekipa Chiangrai Utd igrati protiv Melbourne Victory. Ovdje vidim sanse za thailandsku ekipu Chiangrai Utd jer su ipak imali u poslednjem periodu vise utakmica i mislim da su uigraniji od Melbourne koji od avgusta nije imao utakmica sve dok ovdje u nastavku Lige Sampiona nisu igrali dvije utakmice koje su izgubili. Moj Tip je nerjeseno na poluvremenu a na kraju pobjeda Chiangrai

Prognozirano: 3.90 - 30. Nov. 09:27
Melbourne Victory nije imao utakmica od avgusta mjeseca dok nisu ovdje odigrali dvije utakmice koje su izgubili od Beijinga Guoana u poslednjih 7 dana. Tko da mislim da ovdje thailandska ekipa Chiangrai ima svojih sansi. Pobjeda ovdje dala bi sanse thailandjanima da se bore za prolaz dalje. Moj Tip je pobjeda Chiangrai utd

Dogadjaji koji uskoro počinju

Nema utakmica

CHIANGRAI UNITED - MELBOURNE VICTORYKO ĆE POBEDITI?
Tim Melbourne Victory je prvi postigao pogodak na 75% od 4 utakmica ove sezone
Manje od 2.5 gola je postignuto na 75 % od 4 utakmica ekipe Melbourne Victory u ovom takmičenju ove sezone
Tim Melbourne Victory je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
Ola Toivonen je najbolji strelac u timu Melbourne Victory na ovom takmičenju ove sezone sa 2 postignutih golova
Melbourne Victory u proseku dobija 2 žutih kartona na 6 utakmica ove sezone u ovoj ligi
Tim Chiangrai United nije pobedio na 4 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
Tim Melbourne Victory je primio 31-45,0-15 golova u vremenskom intervalu 31-45,0-15 ove sezone