Chicago Fire FC

NAJBOLJA PHILADELPHIA UNION VS CHICAGO FIRE FC PROGNOZA.

Preko 3.5 gola
Prognozirano: 2.26 - 1. Avg. 19:57
Ovde nas ocekuje mec americke lige u kojem ce se sastati Philadelphia Union i Chicago Fire. Domac isu blagi favoriti u ovom mecu ali posto su i jedni i drugi dosta slabi u odbrani mislim da nas ocekuje mec na veliki broj golova. Stoga, moj predlog je vise od 3.5. Srecno!

Prognozirano: 1.60 - 1. Avg. 10:57
Na rasporedu imamo susret iz MLS lige. Domači tim je favorit za pobjedu u ovome susretu, ali moje mišljenje je da je bolja opcija ovde oklada na golove nego na pobjedu određenog tima. Razlog za to je činjenica da oba tima igraju izrazito otvorene susrete s velikim brojem pogodaka. Posljednji susret ove dvije ekipe je završio 3 : 3, prema tome, preko 2.5 gola mi izgleda kao dobar izbor za ovaj meč.
PHILADELPHIA UNION - CHICAGO FIRE FCKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 2.31 - 1st Aug 20:31
Ekipe koje igraju na gol više, medjusobni dueli obiluju golovima, lagano dolazi 3+ a ja sam uvek više za opciju od bar 2 gola u prvom poluvremenu. Očekivao sam bolju kvotu ali i ovo je super, nadam se da će se ponoviti njihov poslednji duel kada je bilo 3:3 i čak 3 gola u prvom poluvremenu
    Chicago Fire FC +1.00 (AH)
    Poluvreme / Kraj utakmice će se završiti sa 1/1
    Preko 3 gola

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 2.30 - 1st Aug 18:50
Sjedinjene Američke Države MLS liga i imamo utakmicu u kojoj će se sastati ekipa Philadelphia Union i ekipa Chicago Fire Ove sezone nakon 16 odigranih kola Philadelphia Union ima 6 pobjeda 6 remija i 4 poraza a sa gol razlikom su 20:16 Na drugoj strani Chicago Fire ima skor 3-3-9 o gol razliku 17:27 Ovdje je Philadelphia Union sa pravom favorit ali ipak očekujem zanimljiv duel izmedju ove dvije ekipe i očekujem da vidimo jednu otvorenu igru sa obje strane i moguće je da ovdje vidimo dosta golova Moj tip je Over 3.5 golova
Chicago Fire FC u proseku dobija 1.9 žutih kartona na 15 utakmica ove sezone u ovoj ligi
    Tačan rezultat: 2-1
    Philadelphia Union -0.75 (AH)
    Ispod 3.5 gola
Tim Chicago Fire FC je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 61-75,31-45,46-60 ove sezone
    Philadelphia Union -0.50 (AH)
    Chicago Fire FC da pobedi ili igra nerešeno
    Philadelphia Union da pobedi ili igra nerešeno
Najčešći rezultati tima Chicago Fire FC na poluvremenu/na kraju su poraz/poraz (4/5) u ovom takmičenju na gostujućem terenu
    Preko 1 gola u 1. poluvreme
    Nerešeno - Philadelphia Union (-1) (EH)
    Philadelphia Union +0.50 (AH)
Tim Chicago Fire FC je postigao pogodak na 6 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
    Chicago Fire FC (+2) (EH)
    Chicago Fire FC +1.25 (AH)
Ignacio Aliseda je najbolji strelac u timu Chicago Fire FC na ovom takmičenju ove sezone sa 3 postignutih golova
    Oba tima postižu pogodak : da
Tim Philadelphia Union je postigao pogodak na 86% utakmica na domaćem terenu ove sezone