Olmedo

NAJBOLJA CSD MACARA VS OLMEDO PROGNOZA.

Olmedo da pobedi 1. poluvreme
Prognozirano: 5.15 - 18 Oct 20:56
olmedo bi moga na ovom mecu da iznenadi favorita i tako ode na prednost u prvom poluvremeny jer se ne retko desavalo da u ovoj ligi favorit ne povede na poluvremenu, ali ipak dodje dp [pbede na kraju meca. ukoliko se to desi i na ovom mecu , imacemo zanimljiv mec do kraja

Prognozirano: 26.00 - 18 Oct 21:00
imali su csd macara i olmedo u proslosti neke duele koji su dolazili iz kontra znaka bez obzira ko je bio gost ili domacin pa bi tako moglo biti i na ovom mecu, da gostujuci tim povede a da domaci pobedi na kraju jer je bolji .ko prati ovaj mec srecno.
    Preko 3 gola
Manje od 2.5 gola je postignuto na 80 % od 5 utakmica ekipe CSD Macara u ovom takmičenju ove sezone
Tim CSD Macara je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 16-30,61-75,46-60,0-15 ove sezone
Tim CSD Macara je primio 76-90,0-15 golova u vremenskom intervalu 76-90,0-15 ove sezone
Poslednji put kad je tim CSD Macara igrao protiv ovog protivnika na ovom turniru, konačni rezultat je glasio 1-1
Juan Herrera je najbolji strelac u timu CSD Macara na ovom takmičenju ove sezone sa 11 postignutih golova