FK Metalac

NAJBOLJA CUKARICKI VS FK METALAC PROGNOZA.

Cukaricki -1.50 (AH)
Prognozirano: 2.02 - 3. März 11:18
Zaista mislim da je u ovom trenutku ekipa Cukarickog na odlicnom levelu i ako budu igrali na taj nacin i danas, mislim da ce da dobiju ekipu Metalca. Ne kazem da su gosti los tim, ali mislim da je ipak jasno da domacin moze ovo da dobije i to bar 2-0.

Prognozirano: 2.10 - 3. März 04:05
Susret između domaćeg tima Cukaricki i gostujućeg tima Metalac od domaće ekipe se pobeda malo više očekuje ovde ali i gost nije ni malo naivan tim i mislim da će da bude neizvestan meč zato što je i gost dobre forme u zadnje vreme zato tip više golova tek u drugom delu igre

Prognozirano: 1.77 - 3. März 12:12
Cukaricki bi u napadu kod kuce trebao biti jak. znaju oni zabiti dosta golova u utakmici, pa ne ocekujem da ce danas biti drugacije. Metalac nije ekipa od koje se ocekuje puno u gostima. Ne mislim da ce oni napraviti neku senzaciju, ali mozda dodu do gola. Biti ce preko 2,5 gola.
Tim Cukaricki je postigao pogodak na 83% utakmica ove sezone

TIP ZA SMELE NAJBOLJI TIP

Poluvreme / Kraj utakmice će se završiti sa X/1
Prognozirano: 4.40 - 3. März 11:01
Metalac je iznenadio Proleter u prethodnom kolu, pa verujem da ce uspeti da odigraju prvo poluvreme egal. U nastavku bi Cukaricki trebalo ipak da stigne do rutinske pobede. Potencijalni rezultat 1 : 0 ili 2 : 0. Timovi su kompletni, uslovi za igru idealni, samo jos publika nedostaje . .
Cukaricki prima 0.9 golova na 24 utakmica ove sezone
Tim Cukaricki je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
Tim Cukaricki je primio 46-60 golova u vremenskom intervalu 46-60 ove sezone
Tim Cukaricki je postigao pogodak na 7 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
Tim Cukaricki nije izgubio na 7 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
Tim Cukaricki nije izgubio na 6 uzastopnih utakmica na domaćem terenu u ovom takmičenju
Poslednji put kad je tim Cukaricki igrao protiv ovog protivnika na ovom turniru, konačni rezultat je glasio 2-0