Czechia

NAJBOLJA SWITZERLAND VS CZECHIA PROGNOZA.

Czech Republic da pobedi ili igra nerešeno
Prognozirano: 2.45 - 13. Apr. 09:49
U ovom meču prvenstva Evrope za žene mislim da reprezentacija Češke nede doživeti poraz. Ove dve selekcije su igrale meč i pre četiri dana u Češkoj kada je bilo nerešeno tako što su čehinje ispustile pobedu golom u nadoknadi vremena. Mislim da će one i u ovom meču bolje se pokazati i da neće doživeti poraz.
Tim Switzerland je postigao pogodak na 100% utakmica na domaćem terenu ove sezone

Prognozirano: 1.57 - 13. Apr. 13:04
svajcarska zenska reprezentacija nije u dobroj formi i nisu pobedili na 4 u nizu pa sam stoga uveren da ce u ovom mecu biti jako motivisane da tu seriju prekinu a sto se mene tice nema dileme da imaju bolji tim nego ceska i zato mogu da preporucim ovaj tip

Switzerland prima 1 golova na 9 utakmica ove sezone
Tim Switzerland je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 61-75 ove sezone
Tim Switzerland je primio 61-75 golova u vremenskom intervalu 61-75 ove sezone
Najčešći rezultati tima Switzerland na poluvremenu/na kraju su pobeda/poraz (4/4) ove sezone na domaćem terenu
Najčešći rezultati tima Switzerland na poluvremenu/na kraju su pobeda/pobeda (6/8) na ovom takmičenju ove sezone
Tim Switzerland nije izgubio na 10 uzastopnih utakmica na domaćem terenu u ovom takmičenju
Poslednji put kad je tim Switzerland igrao protiv ovog protivnika na ovom turniru, konačni rezultat je glasio 5-1