Nacional

NAJBOLJA DEFENSOR SPORTING VS NACIONAL PROGNOZA.

Bez nerešenog rezultata
Prognozirano: 1.35 - 10. Mar. 19:24
Domaćin je pobedio u prva dva meča ove sezonebio je efikasniji od gosta u prethodnom delu ove sezone,i neće biti iznenađenje ako bude efikasniji i posle 90 minuta ovog meča.Bilo je pobednika u tom poslednjem meču između ove dve ekipe,pa bi tako trebalo ostati i posle devedeset minuta ovog meča.

Preko 2 gola
DEFENSOR SPORTING - NACIONALKO ĆE POBEDITI?
    Push
Tim Nacional nije izgubio na 4 uzastopnih utakmica na gostujućem terenu u ovom takmičenju
Tim Nacional je prvi postigao pogodak na 100% od 8 utakmica sa ovim protivnikom u prethodnih 5 sezona
Tim Nacional nije izgubio od ovog protivnika na 4 uzastopnih utakmica na gostujućem terenu u ovom takmičenju
Poslednji put kad je tim Defensor Sporting igrao protiv ovog protivnika na ovom turniru, konačni rezultat je glasio 2-2
Guillermo De Los Santos je postigao 2 golova u 2 utakmica na ovom takmičenju ove sezone