NAJBOLJA EINTRACHT BRAUNSCHWEIG VS HERTHA BERLIN PROGNOZA.

Preko 2.75 gola
Prognozirano: 1.95 - 22. Feb. 17:32
Mislim da je Herta jaci tim od Ajntrahta, a opet nisam siguran da ce da slave. Igraju kao i Shalke, cele sezone, jer jak su tim, ali igraju sa mnogo oscilacija i kiksiraju redovno. I bas zbog toga, Ajntraht i te kako moze da im naudi. Over mi je ok.
Tim Hertha Berlin je postigao pogodak na 73% utakmica na gostujućem terenu ove sezone

Prognozirano: 1.75 - 24. Feb. 10:51
Ajntraht Braunschweig docekuje ekipu Herte iz Berlina. Po mom misljenju najbolje je pokusati sa opcijom na golove. Smatram da ce ovo biti mec sa dosta golova i da je najbolje pokusati sa opcijom vise od 2.5 gola na mecu. Herta uglavnom dolazi 3+ ove sezone pa se nadam tome i danas.
EINTRACHT BRAUNSCHWEIG - HERTHA BERLINKO ĆE POBEDITI?
    Oba tima postižu pogodak : da
    Nerešeno - Eintracht Braunschweig (-1) (EH)
    Preko 3.5 gola

Prognozirano: 2.20 - 24. Feb. 11:25
Mislim da će domaći tim napadati da će ređati šanse da će stvarati prilike I verujem da će iz neke od akcija doći do gola I do prednosti,verujem da će do kraja prvog dela meča domaći tim dati bar još jedan gol I tako doći do ubedljive prednosti a samim tim I do pobede.

Prognozirano: 8.50 - 24. Feb. 11:18
Mislim da je herta kvalitetniji tim i da ce to ovdje i pokazati jer nema vise prostora da se gube bodovi ako se ista misli vise uraditi po pitanju vrha tabele. Zato tipujem na goste da dobijaju sa 2 razlike u drugom poluvremenu poluvremenu i ovo ce Prevljak da rijesi
Hertha Berlin prima 1.5 golova na 22 utakmica ove sezone
    Hertha Berlin da pobedi
    Push

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 6.50 - 24. Feb. 11:16
Braunschweig docekuje Hertuniz Berlina i ovdje bi trebalo da bude bas dosta golova i ja cu tipovati da cemo vidjeti njih 3 u orvom dijelu susreta. Domacinu trebaju bodovi za opstanak dok gostima trebaju za prikljucak vodecim timovima lige. Mislim da iz tog razloga motemo ocekivati golijadu na ovom meču.
    Ispod 2.5 gola
Hertha Berlin u proseku dobija 2.4 žutih kartona na 22 utakmica ove sezone u ovoj ligi
Više od 2.5 gola je postignuto na 82 % od 22 utakmica ekipe Hertha Berlin ove sezone na ovom takmičenju
Tim Hertha Berlin je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 31-45 ove sezone
Tim Hertha Berlin je primio 46-60 golova u vremenskom intervalu 46-60 ove sezone
Tim Hertha Berlin je postigao pogodak na 5 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
Haris Tabakovic je najbolji strelac u timu Hertha Berlin na ovom takmičenju ove sezone sa 11 postignutih golova