Hertha Berlin

NAJBOLJA ELVERSBERG VS HERTHA BERLIN PROGNOZA.

Elversberg da pobedi
Prognozirano: 2.45 - 5. Maj 10:57
Elversberg i Hertha ce se sastati danas u ovom dvoboju njemacke nogometne lige. Mec ce se igrati od 13 sati i 30 minuta. Meni je ovdje domaci tim blize pobjedi. JAko su dobri na svom terenu pa mi je zato najbolja oklada za odigrati da ce Elversberg doci do 3 boda.
Tim Hertha Berlin je postigao pogodak na 73% utakmica na gostujućem terenu ove sezone

Prognozirano: 1.62 - 5. Maj 06:53
U okviru 32og kola Nemacke 2. Bundeslige sastaju se ekipe Elversberg i Hetha Berlin. Mec koji ekipama ne znaci nista jer se nalaze na 9oj i 10oj poziciji. Prvi mec ove dve ekipe odigran u 15om kolu zavrsen je rezultatom 5-1 za Herthu, a u drugom poluvremenu su pala 3 gola.
    Hertha Berlin da pobedi Draw No Bet
Hertha Berlin u proseku dobija 2 žutih kartona na 31 utakmica ove sezone u ovoj ligi
Više od 2.5 gola je postignuto na 77 % od 31 utakmica ekipe Hertha Berlin ove sezone na ovom takmičenju
Tim Hertha Berlin je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 31-45 ove sezone
Tim Hertha Berlin je primio 46-60 golova u vremenskom intervalu 46-60 ove sezone
Tim Hertha Berlin je postigao pogodak na 6 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
Haris Tabakovic je najbolji strelac u timu Hertha Berlin na ovom takmičenju ove sezone sa 21 postignutih golova