Montenegro

NAJBOLJA ENGLAND VS MONTENEGRO PROGNOZA.

England -2.00 u 1. poluvreme (AH)
Prognozirano: 3.95 - 14. Nov. 12:05
ovo je mec izmedu engleske i crne gore. naime engleska ce ovde da igra kod kuce te je ogromna favorit. mislim da je u interesu domacinima da sto pre pobede crnu goru i zabiju par golova u prvih 45 min tako da mogu da odmaraju u drugome delu ovoga meca. smatram da postoji realna sansa za minimalno 2:0 od engleske na poluvremenu ali ocekujem 3:0. crna gora ima jako los napad te je zabila samo mizerna tri gola do sada uz 15 primljenih, po meni je value na prvom pol. te ocekujem da ce harry kane i ekipa na poluvreme sa minimalno dva gola

Prognozirano: 9.50 - 6. Nov. 20:36
Grupa A kvalifikacija za Euro i imamo utakmicu u kojoj ce reprezentacija Engleske docekati na svom stadionu reprezentaciju Crne Gore Engleska nakon 6 kola ima ucinak od 5 pobjeda i 1 poraz. Ovaj jedini poraz su pretrpjeli od reprezentacije Ceske u gostima 2-1 u pretproslom kolu a proslo kolo su pobjedili Bugarsku sa 6-0 u gostima. Engleska je sa gol razlikom 26:6 Sa druge strane Crna Gora ima ucinak od 3 remija i 4 poraza i ova reprezentacija je ostala bez sansi da se nada prolazu na Euro. Ove kvalifikacija Crna Gora djeluje ocajno i mislim da je ova reprezentacija sada u rangu slabih evropskih reprezentacija. Moj Tip je ovdje Over 3.5 golova u 1. poluvremenu jer ocekujem od starta ofanzivnu igru Engleske i golove

Prognozirano: 1.35 - 14. Nov. 18:48
Ovdje vjerujem da nema puno price,pogledamo li sastav Engleske jasno je da ce diktirati od pocetka do kraja i ocekujem da vec na pauzi vode. Engleska je prva sa 15 bodova,a prati je Ceska sa 12 koja danas docekuje Kosovo i ako upisu pobjedu izjednacice se sa Englezima,sto im svakako nije cilj.Englezi imaju motiv jer im je ovo ljubiralni 1000-ti mec i sigurno je da hoce pred svojim navijacima da ga odrade maksimalno i ovjere prolaz dalje,pri tome zele se revansirati Crnoj Gori zbog nemilih odnosno rasistickih scena u Podgorici.U napadu je Kejn,Rasford te Sanco i zaista bi bilo suludo kada bi Crna gora izdrala nalete ove ekipe i pola sata. Crna Gora nema vise sta da trazi,vec ce pokusati da se ne izblamiraju.Zaista igraju lose i preko 300 minuta nisu postigli pogodak,a sto ocekivati na Vemlbiju.Od starta ocekujem da ce se povuc pred svoj gol i probati primiti sto manje golova,jer ako izadju otvoreno to ce im se debelo obiti o glavu. Englezi su u Podgorici slavili sa cak 5-1,a danas ocekujem takodjer minimalno 3 gola domacih,ali sam uzeo opciju da ce slaviti i na poluvremenu i na kraju... SRETNO!!!

Prognozirano: 4.99 - 6. Nov. 20:43
Utakmica izmedju reprezentacije Engleske i Crne Gore u okviru Grupe A kvalifikacija za Euro bi mogla da donese dosta golova. Engleska je reprezentacija koja je mnogo kvalitetnija sto pokazuju rezultati ove reprezentacije. Engleska je proslo kolo pobjedila Bugarsku u gostima sa 6-0 nakon onog poraza od Ceske u gostima i tako se iskupili za taj poraz. Sa druge strane Crna Gora je proslo kolo izgubila od Kosova sa 2-0 na gostovanju Ova reprezentacije Crne Gore u ovakvom sastavu nema ovdje sta da trazi vec da pokusa da ne izgubi sa visokom gol razlikom. Vjerujem da ce Engleska ovdje biti ubjedljiva. moj Tip je pobjeda Engleske sa AH -4.5
    England -2.75 (AH)
    Preko 5.75 gola
    England -1.50 (AH)

TIP ZA OPREZNE NAJBOLJI TIP

England da pobedi
Prognozirano: 1.09 - 14. Nov. 17:12
Engleska se nalazi na 1th poziciji grupe A. Igraci im vrijede 1,25 milijardi eura. Nalaze se na 4th poziciji FIFA rang liste. Jedna vazna informacija u Podogorici su njihovi igraci rasisticki vredjani pa zato vjerujem da ce im to biti dodatni motiv da razvale Crnogorce. U napadu su Kane, Sancho,Rasford. Bez problema daju 3 gola. Crna Gora se nalazi na 4th poziciji grupe A. Igraci vrijede 28,5 miliona eura. 61th pozicija na FIFA rang listi. Nemaju sanse za pobjedu. Imaju problema za ovo gostovanje jer im je dosta igraca odsutno u ovoj tekmi. Englezi su ih dobili u Podgorici sa 5:1.
England u proseku dobija 1.5 žutih kartona na 6 utakmica ove sezone u ovoj ligi
    Jadon Sancho postiže bilo kad

ISTAKNUTI HENDIKEP TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 4.40 - 14. Nov. 18:04
Reprezentacija Gordog Albiona u dosta cudnom raspolozenju docekuju ovaj mec, s obzirom na to koliko je znacajan. Pre svega obezbedjivanje plasmana na predstojeci Euro, drugo ovo ce im biti 1000. zvanicna utakmica tako da se na Vembliju priprema festa, i sugurno da ce igraci biti dodatno motivisani. Tamo medjutim nece biti Rahima Sterlinga koji je zbog nediscipline (citaj: tuce sa Dzo Gomesom u kampu reprezentacije) biti odstranjen sa ovog susreta i nece biti u prilici da se upise u strelce. Ipak, ostatak tima Engleske je veoma jak, i zele da sve rese u ovom susretu i da proslave velikom pobedom ovaj 1000-i zvanican mec reprezentacije
Više od 2.5 gola je postignuto na 100 % od 6 utakmica ekipe England ove sezone na ovom takmičenju
    England (-3) (EH)
    Preko 3.75 gola
    England -3.50 (AH)

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Preko 4.5 gola
Prognozirano: 2.76 - 14. Nov. 11:47
Drugi današnji meč gdje je margina s golovima također podignuta na zaista visok nivo jeste meč Engleza i Crne Gore ali definitivno niko sa sigurnošću ni ne može reći da se u meču neće vidjeti puno golova bilo da pogledate njihove posljednje mečeve bilo da uzmete u obzir kako Englezi igraju u zadnje vrijeme na svom terenu i koliko golova daju.Postoje tu male trzavice kod Engleza kada su odnosi između Sterlinga i Gimeza u oitanju ali to definitivno nije nešto veliko što bi zaista slaba reprezentacija Crne Gore danas mogla da iskoristi tako da danas svoju mrežu mogu čuvatibako budu miljenici sreće.
Tim England je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 31-45 ove sezone
    Raheem Sterling postiže bilo kad
    Void
    England (-1) u 1. poluvreme (EH)
    Preko 5.5 gola
Tim England je primio 76-90,46-60,0-15 golova u vremenskom intervalu 76-90,46-60,0-15 ove sezone
    Preko 2.75 gola u 1. poluvreme
    Tačan rezultat u 1. poluvreme: 2-0
Najčešći rezultati tima England na poluvremenu/na kraju su pobeda/pobeda (5/6) na ovom takmičenju ove sezone
Tim England je postigao pogodak na 7 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
    Tammy Abraham postiže bilo kad
Poslednji put kad je tim England igrao protiv ovog protivnika na ovom turniru, konačni rezultat je glasio 0-0