FC Basel 1893

NAJBOLJA HAMMARBY VS FC BASEL 1893 PROGNOZA.

Preko 1.5 gola u 1. poluvreme
Prognozirano: 2.40 - 26. Avg. 16:19
Još jedni šveđani večeras igraju za prolaz dalje, a za razliku od Elfsborga, Hammarby je poražen sa 3:1 i imaju malo bolje šanse od sunarodnika za prolaz dalje. Verujem da ćemo ovde gledati golove u prvom poluvremenu iako je u prvom meču pao samo 1 gol u prvom poluvremenu, ovde će verovatno biti drugačije

Prognozirano: 1.60 - 25. Avg. 21:00
Na ovom meču prednost ne mogu dati ni jednoj ekipi i ako je blegi favorit ekipa Bazela,ali kada pogledamo da je domaći tim veoma nezgodna ekipa kod kuće i da na svom stadionu postiže mnogo golova ipak sam izabrao tim gol gol koji bi trebalo da bude prolazan jer sigurno da je i Bazel ekipa koja skoro na svakom meču postigne po barem jedan gol

Prognozirano: 2.35 - 26th Aug 16:08
Hamarbi je u prvom susretu poprilicno porazen i to tak osto je pred kraj susreta primio dva gola, tak oda sada ima poprilicni zaostatak. Bazel deluje da je nesto bolji nego prethodne dve sezone, ali i HAmarbi ove ima odlicnog strucnjaka i verujuem da ce on odlicno postaviti taktiku i da ce odigvrati jos jedan duel. Mislim da domaci sastav nece izgubiti, igraju odlicno na svom terenu tako da je moj predlog DNB Hamarbi.

Prognozirano: 1.40 - 26th Aug 09:31
Ekipa Basela ima prednost iz prvog meca i u ovaj mec ulaze rastereceni i bez pritiska , dok domaca ekipa mora da igra otvoreno i napadacki da bi stigla prednost , ali ja mislim da oni to nece moci da urade i da ce na ovom mecu ponovo slaviti gosti ili barem remizirati.
    Hammarby +0.50 (AH)
    Hammarby +0.25 (AH)
    Hammarby da pobedi ili igra nerešeno

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 2.40 - 26th Aug 10:13
U prvom duelu je ekipa Basela pokazala da je kvalitetnija ekipa i da imaju bolji sastav dosta su bolje igrali mislim da je realno da i danas ne ostanu ne poraženi, od domaćina očekujem od starta da krene na sve ili ništa i tu vidim golove mislim da je realno
Više od 2.5 gola je postignuto na 80 % od 5 utakmica ekipe Hammarby ove sezone na ovom takmičenju
    Tačan rezultat: 1-2
    Hammarby (+1) (EH)
Tim Hammarby je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 61-75 ove sezone
Tim Hammarby je primio 76-90,16-30,46-60 golova u vremenskom intervalu 76-90,16-30,46-60 ove sezone
Tim Hammarby je postigao pogodak na 5 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
    Oba tima postižu pogodak : ne
Astrit Selmani je postigao 5 golova u 5 utakmica na ovom takmičenju ove sezone
Astrit Selmani je najbolji strelac u timu Hammarby na ovom takmičenju ove sezone sa 5 postignutih golova