FC Vaduz

NAJBOLJA FC THUN VS FC VADUZ PROGNOZA.

FC Thun -1.00 (AH)
Prognozirano: 1.90 - 10º ago 12:08
Fudbal - Švajcarska: Super League - Relegacija - doigravanje Vaduz je odlično iskoristio domaći teren u prvoj utakmici i pobedio Thun sa 2-0. Thun će danas biti domaćin i nadam se da će iskoristiti prednost igranja na domaćem terenu i očekujem da oni budu agresivni u napadu od prvog minuta, tako da očekujem da pobede bez problema u ovom duelu.

Prognozirano: 1.62 - 10º ago 02:17
Vaduz je slavio bez primljenog gola u prvoj utakmici baraža, a svi statistički podaci bili su na strani Tuna. Tun će igrati ultraofanzivno, kako bi nadoknadio dva gola manjka, što će Vaduzu dati šansu da nešto uradi iz kontranapada. Verujem da bi to moglo da rezultira golovima na obe strane.

Prognozirano: 2.35 - 10º ago 14:22
Očekujem potpunu dominaciju ekipa Thuna od prve do poslednje minute i mislim da će voditi na poluvremenu i pobediti na kraju meča.Thun je u prvom meču propustio neke prilike dok ih je ekipa gostiju Vaduza vešto iskoristila,mislim da im u ovom meču sreća neće biti naklonjena i da će kvalitet presuditi

Prognozirano: 2.91 - 10º ago 09:55
Mislim da je dkipa Thuna dosta kvalitenija iako su izgubili u prvoj utakmici sa 2-0 tu su pokazali da su jako dobar tim koji zaslužuje viši rang takmicenja ali jednostavno nisu imali dovoljno srece. Vjerujem da ce danas biti nesto bolji dan za njih i da ce na kraju slaviti iako ocekuje golova sa obje strane. Sretno!
    FC Vaduz da pobedi Draw No Bet
    FC Thun da pobedi 1. poluvreme
    Oba tima postižu pogodak : ne

TIP ZA OPREZNE NAJBOLJI TIP

Preko 2.5 gola
Prognozirano: 1.60 - 10º ago 09:36
Revans mec baraza za popunu prve lige Svajcarske, sastaju se Thun i Vaduz. Prvi mec je zavrsen 2:0 pobedom Vaduza. Ocekujen da im Thun vrati istom merom, ipak su oni igralu prvu ligu dok je Vaduz grao drugu. Tako da ocekujem otvorenu utskmicu jer Thun mora da napadne od samog stsrta. Srecno

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Preko 3.5 gola
Prognozirano: 2.48 - 10º ago 07:19
mec u okviru doigravanja za plasman u prvu ligu svicarske. vaduz je slavio na svom terenu sa 2-0 i napravio zaista pravo iznenadjenje ako se uspiju izbaciti thuna ovde. domacin ce sdruge strane morati napasti od 1 minuta pa su nam golovi zagarantovani, ocekujem br4 komada na obe strane, sretno