Fenerbahce

NAJBOLJA KONYASPOR VS FENERBAHCE PROGNOZA.

Oba tima postižu pogodak u 2. poluvreme: da
Prognozirano: 3.68 - 8e mar 15:24
Domaci fudbaleri uglavnom postizu golove u drugom poluvremenu. Fenerbahce sa druge strane reseta mreze tokom celog meca. Ista je verovatnoca da li ce dati u prvom ili drugom, sa tom razlikom sto jako cesto daju golove u oba poluvremena. Ovde moze da se igra iz dva u dva i da ce oba dati gol. 2 - 2 & G G

Prognozirano: 1.86 - 8e mar 09:50
Ne vidim previse golova u ovom mecu turske Superlige i to mi je bas bas realno za ocekivati. Oba tima igraju odlicno u zadnjoj liniji, a posebno Fenerbahce. Ocekujem jedan veoma oprezan mec dva tima i mislim da je sasvim ok da se pokusa. Kvota je odlicna, zaista je tako.

Prognozirano: 2.12 - 8e mar 14:10
U turskoj super ligi fener gostuje ekipi konje i veli je favorit za golove igraju dobro u zadnje vreme i redovno tresu mreze mislim da se domacin nece predati i vrlo je moguce da postigne bar gol na ovom mecu meni ovo mirise na golove pa je moj tip 3 i vise golova
Konyaspor u proseku dobija 2.5 žutih kartona na 26 utakmica ove sezone u ovoj ligi
Tim Konyaspor je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
Tim Konyaspor je primio 76-90 golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
Tim Konyaspor nije izgubio na 4 uzastopnih utakmica na domaćem terenu u ovom takmičenju
Poslednji put kad je tim Konyaspor igrao protiv ovog protivnika na ovom turniru, konačni rezultat je glasio 1-0
Artem Kravets je najbolji strelac u timu Konyaspor na ovom takmičenju ove sezone sa 7 postignutih golova
Tim Fenerbahce je postigao pogodak na 92% utakmica na gostujućem terenu ove sezone